10 Ocak Salı Reyting Sonuçları Anne, Gülümse Yeter, Hayat Şarkısı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz O Ses Türkiye

10 Ocak 2017 Salı Reyting Sonuçları Belli Oldu Anne, Gülümse Yeter, Hayat Şarkısı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinin ve O Ses Türkiye en iyi ben söylerim yarışma programlarının reyting sıralaması nasıl oluştu 10.1.2017 Reyting Sonuçları haberimizde.

10 Ocak Salı Reyting Sonuçları Anne, Gülümse Yeter, Hayat Şarkısı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz O Ses Türkiye Son Haberler
Bu içerik 308 kez okundu.

10 Ocak 2017 Salı günü Anne ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinin yeni bölümleri yayınlanmadı. ATV'de 2012, Star'da ise Hababam Sınıfı Tatil'de filmleri vardı.

Gülümse Yeter ve Hayat Şarkısı ise yeni bölümleri vardı. O Ses Türkiye ve En iyi Ben Söylerim yarışmalarının da yeni bölümleri yayınlandı.

10 OCAK 2017 SALI REYTİNG SONUÇLARI TÜM LİSTE İÇİN TIKLAYIN

A/B ve TOTAL Reyting Sonuçları ne demek?

 

Ölçüm yapılan dört tane grup var. A/B, C1, C2, D/E. Bu grupları oluştururken hane reisinin eğitim ve mesleğine bakılıyor. Eğitim düzeyi yüksek olan insanlar A/B dediğimiz grubu oluşturuyor. C ve D/E grubu ise daha alt geliri temsil eden insanlar. Total ise bütün bu grupların toplamı demek. REYTING (TOPLAM İZLEME ORANI) % : Belirli bir zaman diliminin dakikası başına düşen ortalama izleyici oranı. Toplam türk televizyon seyircisinin izleme oranı %. SHARE (İZLENME PAYI) % : Bir kanalın ve programın belirli bir zaman diliminde toplam televizyon izlemeden aldığı pay.

 

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi