13 Şubat 2017 Survivor SMS Numaraları Sonuçları ve Sıralaması Kim Elendi

Survivor 12 Şubat 2017 yayınlanan bölümde 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor 2017'de ikinci. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti ve eleme adayları için ada konseyi yapıldı. Bireysel dokunulmazlığı ise Eser West kazandı. 13 Şubat 2017 Survivor SMS Numaraları Sonuçları ve Sıralaması haberimizde. Survior 2017 4. haftada kim elendi haberimizde.

13 Şubat 2017 Survivor SMS Numaraları Sonuçları ve Sıralaması Kim Elendi Son Haberler
Bu içerik 431 kez okundu.

Survivor 12 Şubat 2017 yayınlanacak bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımı arasındaki mücadelede Berna'ya laf atan Eser ile Erdi karşısında Hürkan'ı buldu. Karşılıklı söz düellosu kavgaya dönüştü. Araya Acun Ilıcalı'nın da girmesi kavgayı yatıştıramadı. Ada konsyinde Acun Ilıcalı çok sert açıklamalarda bulundu ve diskalifiye iması verdi.

Acun Ilıcalı ada konseyinde Fatih Hürkan kararını verdi. Fatih takımının kazandığı ilk ödülden yararlanamayacak. Bir daha fiziksel müdahalede diskalifiye iması verdi.

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti ve eleme adayları için ada konseyi yapıldı. Bireysel dokunulmazlığı ise Tuğçe kazandı.

Ada Konseyinde Erdi ve Yiğit'in adı yazıldı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Tuğçe ise Sadin'in ismini verdi. Böylece eleme potasındaki gönüllüler Erdi, Yiğit ve Sadin oldu.

Survivor 2017'de ikinci. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti ve eleme adayları için ada konseyi yapıldı. Bireysel dokunulmazlığı ise Eser West kazandı.

2. Ada konseyinde, oylama sonucu Gökhan'ın adı en çok çıktı ve eleme potasına giren 4. isim oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Eser West, Elif'in ismini verdi. Böylece eleme potasındaki gönüllüler belli oldu.

Survivor SMS Oylama Numarası

ERDI 1890

YIGIT 1890

SADIN 1890

GOKHAN 1890

ELIF 1890

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi