Son Dakika Haberi 2 dakika ara ile 611 TL radar cezası yedi

KOCAELİ 2 dakika ara ile 611 TL radar cezası yedi Haberin detayları yazımızın devamında. Haber detayına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son Dakika Haberi 2 dakika ara ile 611 TL radar cezası yedi İHA
Bu içerik 146 kez okundu.
Kocaeli’nin Darıca ilçesinden Van’a yakınlarını ziyaret etmek için yola çıkan Mehmet Atmaca, 2 dakika arayla 611 TL ceza yedi.
Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşayan Mehmet Atmaca adlı kişi, 26 PC 613 plakalı otomobili ile Van’da bulunan yakınlarını ziyarete gitti. Ziyaret sonrasında evine dönen Atmaca’ya 13 Ocak ve 23 Ocak tarihlerinde radar cezası geldi. Darıca’dan Van’a giderken Çorum’un Osmancık ilçesinde 2 dakika ara ile toplamda 611 TL radar cezası yiyen Atmaca, karara tepki gösterdi.
Gelen radar cezaları ile ilgili konuşan Mehmet Atmaca, “Cezaları 1 Eylül’de Amasya istikametine giderken yedim. İki dakika ara ile aynı yerde ceza yedim. Radar cezaları ilk olarak sabah 06.23’te diğerini ise 06.25’te kesilmiş. Yani iki dakika ara ile 2 tane trafik cezası kesilmiş. İlk cezaya 412 TL, ikinci cezaya ise 199 TL ceza geldi. Bunu anlamış değilim. Yazık günah. Radara yakalandığımda üzerimde ki hız 95 olarak tespit edilmiş. Diğer cezada ise 73 kilometre yazmış. Kesilen cezaları mecburen ödeyeceğim" dedi.
İki dakika ara radara giren sürücü cezaların peşinde olacağını belirtti.
(Kaan Kızıl/İHA)
Son Haberler, Son Dakika KOCAELİ Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı