6 Mart Survivor Eeleme Potasındaki ünlüler SMS Numaraları Sıralaması Kim Elendi

Survivor'da bu hafta ünlülerden bir isim daha SMS sonuçlarına göre elenecek. Eleme potasındaki ünlüler, Tarık Mengüç, Sedat, Sabriye ve Adem Kılıçcı oldu. SMS sıralamasına göre en düşük oyu alan yarışmacı bu hafta Survivor adasına veda edecek.

6 Mart Survivor Eeleme Potasındaki ünlüler SMS Numaraları Sıralaması Kim Elendi Son Haberler
Bu içerik 312 kez okundu.

Survivor 2017'de bu akşam 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım yüne gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımında iki kişinin ismi daha ada konseyinde yazıldı.

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da dün akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda adeta iki takımda kanlarının son damlasına kadar mücadele ettiler. Ünlüler ve gönüllüler takımı parkurun bulunduğu alana geldiği zaman şoke oldular. Çünkü ilk defa survivor'da bu kadar uzun bir parkur yer aldı. Yarışmacılar parkurda savaşmaya başladıkları anda adeta ciğerlerindeki son nefesi solumaya başladılar. Kondisyon gerektiren parkurda bazı yarışmacılar çok zor anlar yaşadı. Ünlüler takımı oyunun ilk turunda iyi bir performans sergileyerek durumu 1-0'a getirdiler. İkinci turda ise gönüllüler adeta savaştılar ve durum 1-1 oldu. Best off'a kalan yarışmacılar orda da kıyasıya kapıştı ve oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Ogeday Girişken muhteşem bir performans ortaya koydu ve takımını dokunulmazlık sembolüne ulaştırdı.

2. Dokunulmazlık oyununu da kıran kırana bir yarışmanın ardından Gönüllüler takımı oldu.

Ada Konseyinde kimin adı yazıldı?

İyi bir efor sarf etmelerine rağmen final turunda dokunulmazlık sembolünü gönüllüler takımına kaptıran ünlüler, takımlarından iki ismi seçmek üzere ada konseyine gitti. Son haftalarda konseyde ismi en çok zikredilen isim olan Sabriye Şengül, bir kez daha adını eleme potasında gördü. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sema ise sürpriz bir şekilde Adem'in ismini söylerek eleme potasına girecek ikinci ismi de belirlemiş oldu. Adem, son günlerde takım arkadaşları tarafından Sabriye'yi korumakla suçlanıyordu.

2. Ada Konseyinde kimin adı yazıldı?

Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında bireysel dokunulmazlığı İlhan Mansız kazandı. Ada Konseyinde ismi en çok yazılan isim Tarık Mengüç oldu. İlhan Mansız ise Sedat'ın ismini verdi.

Survivor SMS oylamasına kalan 4 yarışmacı belli olmuş oldu

Eleme Potasına giren yarışmacılar

Sabriye,

Adem,

Tarık Mengüç,

Sedat

Geçen Hafta Sadin adaya veda etti

Gönüllüler takımının Survivor adasına sonradan dahil olan yarışmacısı Sadin Bakır, Survivor 2017'ye geçen hafta veda eden isim oldu. Survivor'daki vedanın ardınan şaşkınlığını gizleyemeyen Sadin, elenmeyi beklemediğini açıkladı ve okuduğu bir şiirle yarışmaya veda etti.

Berna gerilimi sürüyor

Oyun almasına rağmen huzursuzluk yarattığı gerekçesiyle takım arkadaşlarının sıkça eleştirisine maruz kalan Berna, çoğu zaman kendini tartışmaların içinde buluyor. Takım arkadaşları tarafından en çok eleştirildiği konu ise Berna'dan bahsedilmeyen veya onla ilgili olmayan konularda Berna'nın yanlış anlayıp söze girmesi ve bir şekilde gerginlik çıkarması oluyor.

Ünlülerde coconut avı

Ünlüler adasında herkesin kendi yiyeceğini ayırmasını ardından adada tam anlamıyla coconut avı başladı. Herkes kendisine yaklaşık 10 adet coconut toplayınca bu durum tartışmaların çıkmasına sebep oldu. Hatta coconut sayısının 30'u aşması bazı yarışmacıları şaşırttı. Ortak toplandığında kimsenin coconut bulamadığını söyleyen Sema, yiyeceklerin ayrılmasıyla birlikte biranda herkesin coconut'ları bulmaya başladığını imalı sözlerle dile getirdi

Serhat geri dönüyor

Serhat Akın geçirdiği sakatlığın ardından yaklaşık 3 haftadır oyunlara dahil olamıyor ve bu konuda büyük sıkıntı çekiyordu. Serhat'ın sakatlığının bu hafta biraz düzeldiğini belirterek oynamak istediğiniz dile getirdi ve bu haftaki ödül oyununda sahalara geri dönüyor.

Survivor'da ada konseyinde nelerin yaşandığı merak konusu olmaya devam ediyor. Dün akşam iki kişinin eleme potasına girdiği Survivor'da, bugün o potaya iki kişi daha dahil olacak. 4 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorularının yer aldığı Survivor'da yaşananlar merak konusu oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımının kıyasıya mücadele edeceği bu akşam, toplam 4 isim eleme için halk oylamasına gidecek. İşte, Survivor 2017'nin dün akşam yayınlanan bölümünden bazı bilgiler

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı