9 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları Belli Oldu İçerde Reytingleri Sildi Süpürdü Kırgın Çiçekler Paramparça

9 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları Belli Oldu İçerde dizisi hem reytingleri hem sosyal medyayı yeni bölümü ile sildi süpürdü. Peki Kırgın Çiçekler, Bana Sevmeyi Anlat ve Paramparça dizlerinin reyting sonuçları ne oldu

9 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları Belli Oldu İçerde Reytingleri Sildi Süpürdü Kırgın Çiçekler Paramparça Son Haberler
Bu içerik 575 kez okundu.

9 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları Belli Oldu İçerde dizisi hem reytingleri hem sosyal medyayı yeni bölümü ile sildi süpürdü. Peki Kırgın Çiçekler, Bana Sevmeyi Anlat  ve Paramparça dizlerinin reyting sıralamsı nasıl oluştu.

9 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonucu belli oldu. İçerde, Kırgın Çiçekler ve Paramparça dizilerinin yeni bölümleri ile bu hafta ekrana geldi.

Geçen hafta 2 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçlarına göre, Show Ana Haber birinci, Kim Milyoner Olmak ister ikinci, Müüge anlı ile tatlı sert üçüncü, Bana Sevmeyi Anlat dördüncü sırada yer aldı.

9 OCAK 2017 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI TÜM LİSTE İÇİN TIKLAYIN

Günün Reyting Sonuçları

A/B ve TOTAL Reyting Sonuçları ne demek?

Ölçüm yapılan dört tane grup var. A/B, C1, C2, D/E. Bu grupları oluştururken hane reisinin eğitim ve mesleğine bakılıyor. Eğitim düzeyi yüksek olan insanlar A/B dediğimiz grubu oluşturuyor. C ve D/E grubu ise daha alt geliri temsil eden insanlar. Total ise bütün bu grupların toplamı demek. REYTING (TOPLAM İZLEME ORANI) % : Belirli bir zaman diliminin dakikası başına düşen ortalama izleyici oranı. Toplam türk televizyon seyircisinin izleme oranı %. SHARE (İZLENME PAYI) % : Bir kanalın ve programın belirli bir zaman diliminde toplam televizyon izlemeden aldığı pay.

 

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
ayşe     2017-01-10 içerde çoooooooooooooook güzel bir dizi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi