Acun Ilıcalı Evleniyor Şeyma Subaşı Kimdir Ne Zaman Evleniyor

Acun Ilıcalı evleniyor. Müjdeyi Şeyma Subaşı İnstagram hesabından verdi. Uzun zamandır ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile birlikte olan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram'dan "Evleniyorum" mesajını paylaşarak yılın magazin bombasını patlattı.

Acun Ilıcalı Evleniyor Şeyma Subaşı Kimdir Ne Zaman Evleniyor Son Haberler
Bu içerik 121 kez okundu.

Acun Ilıcalı evleniyor. Müjdeyi Şeyma Subaşı  İnstagram hesabından verdi. Uzun zamandır ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile birlikte olan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram'dan "Evleniyorum" mesajını paylaşarak yılın magazin bombasını patlattı.

Şeyma Subaşı, Instagram hesabından beyaz elbiseyle fotoğraf paylaşıp İngilizce olarak "Büyük aşkın olduğu yerde büyük mucizeler vardır" ifadesini kullandı. Ardından "evleniyorum" diye de mesaj paylaştı.

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri olan Şeyma Subaşı, evlilik haberi verdiği pozuyla gündeme geldi. Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı, Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına " Büyük aşkın olduğu yerde her zaman mucizeler de vardır. Evleniyorum... Evet evleniyorum..." notunu düştü. Beyaz kıyafeti ve saçındaki çiçeklerle poz verdiği fotoğrafın altında binlerce beğeni geldi.

Şeyma Subaşı daha önce de Instagram hesabının hikayeler bölümünde evlilik duyurusu yapmış, kısa bir süre sonra bunun şaka olduğunu açıklamıştı.

 

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 doğumludur. Var mısın Yok musun yarışması ile tanınan Şeyma Subaşı, yarışmadan 69 bin TL kazanmıştır. Yarışmadan sonra çeşitli projelerde yer alan Şeyma Subaşı, moda tasarımcılığı yapmaktadır. " Yok Böyle Dans " adlı yarışma da, Acun Ilıcalı Moda Tasarımcısı olarak görev vermiştir. Yarışmacıların kostümlerini hazırlayarak, burada daha fazla kendini göstermeyi başarmıştır. Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı vardır.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı