Ajda Pekkan'ın Çok Acı Günü Ünlü yönetmen Ayşe Ersayın Öldü

Ajda Pekkan'ın çok sevdiği dostu Ayşe Ersayın bugün hayatını kaybetti. Ayşe Ersayın'ın ölümü tüm sanat camiasını hüzne sevk etti. Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Yıldız Tilbe, Müslüm Gürses, Hülya Avşar gibi birçok ünlünün klip yönetmenliğini yapan Ayşe Ersayın bugün geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

Ajda Pekkan'ın Çok Acı Günü Ünlü yönetmen Ayşe Ersayın Öldü Son Haberler
Bu içerik 244 kez okundu.

Son Dakika magazin dünyasının acı haberi. Ajda Pekkan'ın çok acı günü. Ünlü yönetmen Ayşe Ersayın hayatını Ajda Pekkan'ın evinde kaybetti. Ayşe Ersayın kimdir detaylar ve  hakkındaki son haberler yazımızın devamında.

Ünlü klip yönetmen Ayşe Ersayın, Ajde Pekkan'ın evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Mart 2017'de kalp kapakçığından ameliyat olacak olan Ayşe Ersayın'ın bu süreçte yakın dostu Ajda Pekkan'ın evinde kaldığı öğrenildi.

Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Yıldız Tilbe, Müslüm Gürses, Hülya Avşar gibi birçok ünlünün klip yönetmenliğini yapan Ayşe Ersayın bugün geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

Renkli Sayfalar'da yer alan habere göre Mart ayında kalp kapakçığından ameliyat olacak olan Ayşe Ersayın bu süreçte yakın dostu Ajda Pekkan'ın evinde kalıyordu.

Ayşe Ersayın, bu sabah Ajda Pekkan'ın evinde fenalaştı ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

AYŞE ERSAYIN KİMDİR?

Özel Yükseliş Koleji'ni bitirdikten sonra Bülent Osma ile evlendi. Uzun süren evliliğinin ardıdan, ayrıldıktan sonra İstanbul’ a yerleşti. TRT de yayınlanan bir cumartesi eğlencesi programında Aydoğan Ergezen’e asistanlık yaptı.

Star televizyonunun kurulması ile Aydoğan Ergezen'le birlikte bu kanala geçti.
Bir sene yönetmen yardımcılığı yaptıktan sonra Mustafa Mayadağ ile birlikte Pazarlık isimli müzik eğlence programını yapmaya başladı. Kısa bir süre sonra Cuma Postası isimli programla yapımcı yönetmenliğe adım attı.

Star TV'de Piknik, Salı Pazarı, Kabere Kiboş, Şamata, Benimle Oynarmısın yarışması, Jazz Festivali gibi programlara imza attı. Uzun bir süre bayram özel proglamları ve yılbaşı eğlence programları hazırladı.

Star TV'de çalışırken yüze yakın konser çekti.

Konser çektiği bazı sanatçılar:

Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer, Zerrin Özer, Muazzez Abacı, Bülent Ersoy, Müslüm Gürses, Kenan Doğulu, Ayşegül Aldinç, Ahmet Kaya, Ebru Gündeş, Seda Sayan, Yıldız Tilbe, Hülya Avşar, Zuhal Olcay, Diana Ross, Shirley Bassey, Dionne Warwick, Al Jarreau, David Sanborn, Salif Kama.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi