Ali Ağaoğlu'nun BBC Röportajı Olay Oldu

Her yaptığı ile olay olan Ali Ağaoğlu, BBC röportajı sonrası İngiltere'de de olay oldu. Paranın gücü ile kadınlara mal, Kuveyt Kraliçesi'ne küfür eden Ali Ağaoğlu, İngiltere'de de gündem olacağa benziyor.

Ali Ağaoğlu'nun BBC Röportajı Olay Oldu Son Haberler
Bu içerik 279 kez okundu.

Her yaptığı ile olay olan Ali Ağaoğlu, BBC röportajı sonrası İngiltere'de de olay oldu. Paranın gücü ile kadınlara mal, Kuveyt Kraliçesi'ne küfür eden Ali Ağaoğlu, İngiltere'de de gündem olacağa benziyor. BBC, Türkiye'yle ilgili belgesel türünde iki bölümlük bir dizi yayınladı. Belgeselde, işadamı Ali Ağaoğlu ile gerçekleştirilen röportaja da yer verildi. Ağaoğlu'nun ifadeleri çok konuşulacak cinsten.

Zenginliğini her defasında insanların gözüne sokan Ali Ağaoğlu, bu kezde zenginliğini İngilizlerin gözüne soktu ve çirkin ifadelerde bulundu. BBC, Türkiye'yle ilgili belgesel türünde iki bölümlük bir dizi yayınladı. Belgeselde, iş adamı Ali Ağaoğlu ile gerçekleştirilen röportaja da yer verildi. Ağaoğlu röportajda tartışma yaratacak ifadelere imza attı.

"BEN OLMASAM İNGİLTERE EKONOMİSİ BATAR"

Ali Ağaoğlu röportajında "Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar" iddiasında bulundu.

"DÜNYADA EN ÇOK ROLLS ROYCE'U OLANLARDAN BİRİYİM"

Ağaoğlu, "Dünyada en çok Rolls Royce'u olanlardan biriyim. Yanılmıyorsam 12 tane Rolls Royce'um, 10 tane de Bentley'im var" diyor.

"KRALİÇE TALİP OLDU 'S... GİT' DEDİM"

BBC ekibine yaşadığı yalıyı geziren Ağaoğlu, "Burada kimse yaşamıyor benden başka. Kiracılar vardı. 3 milyon dolar verip benim keyfime ortak olacaklardı, hepsini gönderdim" diye konuşuyor. "Zaten Boğaz'da 9-10 tane yalım var" diyen Ağaoğlu, "Bir kere Kuveyt Kraliçesi'ni burada misafir ettim. O talip oldu. 'S... git' dedim. Gitsin o b.klu Thames Nehri'nin kenarında yer alsın" ifadesini kullanıyor.

İki bölümden oluşan belgesel, BBC iPlay'den izlenebiliyor. Ancak, site sadece İngiltere'deki kullanıcılarına hizmet veriyor.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi