Arka Sokaklar Pınar Öldü mü İpek Yaylacıoğlu Diziden Ayrıldı mı 429. yeni bölüm fragmanı Yayınlandı

Arka Sokaklar yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Seyirciyi yine şok eden ve duygulandıran sahnelerle günün en çok izlenen dizisi oldu. Arka Sokaklar Pınar Öldü mü İpek Yaylacıoğlu Diziden Ayrıldı mı? Arka Sokaklar 429. yeni bölüm fragmanı Yayınlandı detaylar haberimizde.

Arka Sokaklar Pınar Öldü mü İpek Yaylacıoğlu Diziden Ayrıldı mı 429. yeni bölüm fragmanı Yayınlandı Son Haberler
Bu içerik 239 kez okundu.

Arka Sokaklar 429. yeni bölüm fragmanında neler olacak? Son bölümde doktor Pınar için acı haberi verir. Peki Arka Sokaklar son bölümde gerçekten Pınar Öldü mü? Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde vurulan Pınar'ın ölmesi üzerine Ali ve ekip tamamen yıkılırken Rıza Komiser, Sezgin'den intikamını alabilmek adına hapisten kaçtı.

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Pınar'ın ölümünün ardından dizinin takipçileri tarafından merakla beklenemye başlandı. Geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bölümlerde kızını kaybeden Sezgin ekipten intikam alabilmek adına kirli oyunlarına devam ederken son olarak cinayet silahının üzerine Rıza komiserin parmak izlerinin bulunmasını sağlamış ve hapse girmesine neden olmuştu. Avluda Rıza Baba'yı öldürmek isteyen Sezgin bu konuda başarılı olamayınca Pınar'ın aracının önünü keserek silahlarıyla birlite taramıştı.

Arka Sokaklar 429. Bölüm Fragmanı yayında! Rıza Baba, suçsuz olduğunun kanıtlanmasıyla görevinin başına geçer. Tüm ekip, Kenan'ın peşinden giderken hangi sürpriz onları bekliyor?

Oktay'ın yardımı sayesinde Rıza Baba'nın suçsuz olduğu gün yüzüne çıkar ve görevinin başına geçer. Lakin Kenan'ın peşinde oldukları sürece tehlike onların yanından eksik olmayacaktır. Kenan'ın terör örgütleriyle iş birliği içerisinde olması onları bu görevde peşinden gitmelerine neden olacaktır. Bu zorlu görev sonucunda aradıkları silahları bulabilecekler mi?

Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle 17 Şubat Cuma akşamı Kanal D'de!

 

İpek Yaylacıoğlu Kimdir

İpek Yaylacıoğlu 31 Temmuz 1984'te ;stanbul'da doğdu. Nişantaşı Işık Lisesi ve Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Londra'da şapka tasarımı eğtimi almış; diksiyon, grafikerlik ve birçok oyunculuk kursunada gitmiştir. Oyunculuğa; Ziraat Bankası, Profilo, Çikilop gibi markaların reklam filmleriyle küçük yaşta başlamıştır.Wicked adında bir tasarım markası vardır. Yaylacıoğlu, Kardeş Payı dizisinde Eda rolünü oynamış ve 27. bölümde diziden ayrılmıştır. Arka Sokaklar'ın Pınar Akdoğan 'ı olarak bilinmektedir. Ve dizide Ali Akdoğan ile evli 2 çocuk annesine hayat vermektedir.

Oynadığı Filmler

  • Başka Semtin Çocukları , 2008

Dizi

  • Ihlamurlar Altında , 2005-2007
  • Senden Başka , 2007
  • Elif , 2008
  • Çemberin Dışında , 2008
  • Kavak Yelleri , 2009
  • Arka Sokaklar , 2009-Günümüz
  • Kardeş Payı , 2014-2015
Oyuncu Adı Rolü Oynadığı Bölüm
Zafer Ergin Rıza Soylu/Rıza Baba 1-
Alp Korkmaz Ali Akdoğan 1-
Şevket Çoruh Mesut Güneri 1-
Özgür Ozan Hüsnü Çoban 1-
Ozan Çobanoğlu Hakan Çınar 385-
Özlem Çınar Aylin Aydın 1-
Oya Okar Selin Demirci 378-
Figen Evren Suat Çoban 1-
Nazlı Tosunoğlu Nazike 138-
İpek Yaylacıoğlu Pınar Soylu Akdoğan 126-427
Hülya Kalebayır Çelik Ayla Soylu 1-
Can Başak Arif Müdür 294-
Tunç Oğuz Arda 294-
Boğaç Aksoy Volkan 377-
Onur Bay Tekin Çoban 1-
Furkan Göksel Metin Çoban 1-
Yüsra Geyik Zeliha Çoban/Zeliş 1-
Manolya Aşık Şule Çoban 210-
Kerimhan Duman Tunç Güneri 1-
Beste Seyhan Şamcı Eda 377-
Mustafa Efe Günay Haydar Berk Çoban 130-
Kaan Uslu Rıza Efe Akdoğan 178
Alptekin Serdengeçti Faruk Sezgin 400-
Zafer Ergin Rıza Soylu 4. Sınıf Emniyet Müdürüdür. Asayiş Özel Ekip'in kurucusudur. Disiplinli, çalışkan ve yardımseverdir. Etrafındakiler onu 'Rıza Baba' adıyla tanımaktadır. 408. bölümde, bir market soygununda karşılaştığı, hapse düşmekten kurtardığı bir genç tarafından vurularak ağır yaralanmış, ölümden dönmüştür.
Özgür Ozan Hüsnü Çoban Ekibe ilk dahil olanlardandır. 5 çocuk babası tecrübeli bir başkomiserdir. İşinde oldukça başarılıdır. Eşi suat, Suat'ın teyzesi Nazike ve çocukları sürekli başlarını belaya sokmaktadırlar. En yakın arkadaşı Mesut'a 'Usta' şeklinde hitap eder. 134 ve 398. bölümlerde vurulmuş, başarılı müdahalelerle kurtulmuştur.
Şevket Çoruh Mesut Güneri Ekibe ilk gelenlerdendir. Eskiden Özel Harekat'ta çalışmış tecrübeli bir komiserdir. Şiddet eğilimi yüzünden başından çokça soruşturma geçmiştir. Tunç adında bir oğlu vardır. Eski eşi Yeşim intihar etmiş, eski sevgilisi Esma şehit düşmüştür. Şu aralar Selin komiser ile beraberdir. 311. bölümde düşmanı tarafından vurulmuş ve 47 dakika boyunca kalbi atmamıştır.
Alp Korkmaz Ali Akdoğan Ekibin en eskilerindendir. Komiser ve keskin nişancıdır. Rıza Baba'nın kızı Pınar ile evlidir, 2 çocukları vardır. Sıcakkanlı ve yufka yüreklidir, çocukları çok sever. Babasını çok küçükken kaybetmiş, annesi tarafından terkedilmiştir. Ekip arkadaşları onu 'Lale' veya 'Bizim Oğlan' olarak çağırmaktadır. 259. bölümde oğlunun doğum gününe giderken karnından 3 kurşunla vurulmuş, daha sonrasında kurtulmuştur.
Özlem Çınar Aylin Aydın Ekibin ilk üyelerindendir. Komiser yardımcısıdır, muhaberat ile ilgilenir. Teknolojik bilgisi fazladır. Rıza Baba'yı kendi babası olarak görmektedir, kendi babası Rıza Baba tarafından hapse atılmış ve orada vefat etmiştir. Mesut, Hüsnü ve özellikle Ali ile kardeş gibidir. Hakan Komiser ile birliktedir. 346. bölümde vurularak ağır yaralanmıştır. Daha sonra kurtulmuş fakat ikinci bir ameliyata kadar uzun bir süre yürüyememiştir.
Oya Okar Selin Demirci Ekibe katılalı çok olmamıştır. İyi ve başarılı bir komiserdir. Cesurdur. Alkolik babası yüzünden genç yaşta büyümek zorunda kaldığından yaşına göre olgun ve tecrübeli davranmaktadır. Mesut Komiser ile birliktedir.
Ozan Umut Çobanoğlu Hakan Çınar Daha önce TEM Şube'de çalışmış ve ekibe yeni katılmış tecrübeli komiserdir. Genelde sakin ve neşeli bir insandır fakat işi söz konusu olunca sakinliğini kaybedebilir. Annesi Nesrin artık evlenmesini istemektedir. Aylin Komiser ile ilişkisi vardır.
Figen Evren Suat Çoban Hüsnü Çoban'ın karısıdır. Oldukça saftır, söylenen herşeye inanır. Göğüs kanserini yenmiştir.
Nazlı Tosunoğlu Nazike Suat'ın teyzesidir. Birkaç gün kalmaya diye geldiği Hüsnü'lerin evine temelli yerleşmiştir.
İpek Yaylacıoğlu Usta Pınar Soylu Akdoğan Ali Komiser ile evlidir, Rıza Müdür'ün kızıdır. Öğretmendir. Efe ve Zeyno adında iki çocuğu vardır. 427. bölümde Sezgin ve Musa tarafından yolu kesilerek araç içerisinde uğradığı silahlı saldırı sonucu ölmüştür.
Hülya Kalebayır Çelik Ayla Soylu Rıza Müdür'ün eşidir. Bir lisede müdirelik yapmaktadır.
Can Başak Arif Müdür 3. Sınıf Emniyet Müdürüdür. Rıza Baba ve Ekip'i her daim korur ve kollar.
Alptekin Serdengeçti Faruk Sezgin MİT ajanıdır bazı bölümlerde ekibe yardım eder
Tunç Oğuz Arda Komiser yardımcısıdır. 9. sezonda Hüsnü'nün kızı Zeliha ile aşk yaşamıştır.
Boğaç Aksoy Volkan Komiser yardımcısıdır. Ekip ile 10. sezonda Taşlıtepe sürgününde tanışmış, daha sonraları ekibe resmen dahil olmuştur.
Onur Bay Tekin Çoban Hüsnü ve Suat'ın ortanca oğludur. Konservatuvarda tiyatro bölümü okumaktadır.
Furkan Göksel Metin Çoban Hüsnü ve Suat'ın en büyük oğludur. Turizm otelcilik okumaktadır.
Yüsra Geyik Zeliha Çoban (Zeliş) Hüsnü ve Suat'ın en büyük kızlarıdır. Bir televizyon kanalında muhabirlik yapmaktadır.
Manolya Aşık Şule Çoban Hüsnü ve Suat'ın küçük kızlarıdır. Öğrencidir.
Mustafa Efe Günay Haydar Berk Çoban Hüsnü ve Suat'ın en küçük oğullarıdır. 'Haydar' ismini, doğum sırasında annesini hastaneye yetiştiren şöförden almıştır.
Kerimhan Duman Tunç Güneri Mesut'un oğludur. Annesi, daha çok küçükken vefat etmiştir. 310. bölümde Mesut'un düşmanı tarafından darp edilmiş ve haftalarca hastanede yatmıştır. 11. Sezonda kız arkadaşının etkisine kapılarak bir süre uyuşturucu kullanmıştır.
Kaan Uslu Rıza Efe Akdoğan Ali ve Pınar'ın oğullarıdır. 379. bölümde uyuşturucu baronu tarafından kaçırılmış, başarılı bir operasyonla kurtarılmıştır.
Beste Seyhan Şamcı Eda Polis Memurudur.
Başak Atıcı Hande Polis Memurudur. Ekibe 11. sezonda katılmıştır.
Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi