Asena Atalay Limit Yetmeyince Çantayı Alamadı

Asena Atalay, lüks yaşamını boşandıktan sonra sürdüremiyor. A haberde yayınlanan bir habere göre Asena Atalay'ın almak istediği çanta için kredi kartı limiti yetmedi.

Asena Atalay Limit Yetmeyince Çantayı Alamadı Son Haberler
Bu içerik 197 kez okundu.

A Habberde yayınlanan bi r habere göre, geçtiğimiz hafta Zorlu'daki Louis Vuitton mağazasına uğrayan Atalay, iddiaya göre beğendiği bir çantayı alıp kasaya yöneldi. 

Ödemeyi kendi kredi kartıyla yapmak isteyen tasarımcı, sürprizle karşılaştı. Atalay'ın kredi kartının limiti 6 bin dolarlık (yaklaşık 18 bin lira) çantayı almaya yetmedi. Limitinin yetmediğini gören tasarımcı, iddiaya göre çantayı almadan mağazadan ayrıldı... .

Caner Erkin, evliyken Asena Atalay yüzünden sıkıntılar yaşadı. Yıldız futbolcu, yeni aşkı Şükran Ovalı'yla adeta yeniden doğdu. Evlilik boyunca kraliçeler gibi yaşayan Atalay'ın ise eski hayatından eser kalmadı!

Caner Erkin, evliyken Asena Atalay yüzünden sıkıntılar yaşadı.

Asena Atalay'ın limiti yetmedi!

Yıldız futbolcu, yeni aşkı Şükran Ovalı'yla adeta yeniden doğdu. Evlilik boyunca kraliçeler gibi yaşayan Atalay'ın ise eski hayatından eser kalmadı!

İtalya'nın İnter takımından Beşiktaş'a kiralık olarak gelen Caner Erkin, hayatında yepyeni bir sayfa açtı... Şükran Ovalı'yla aşk yaşayan yıldız futbolcu, Asena Atalay'la evli olduğu dönemde eski eşinin şarkıcı Berkay'la yaptığı kaçamak yüzünden zor günler geçirmişti. ..

O dönem Fenerbahçe'de top koşturan futbolcu, taraftarın da eşine tepki göstermesi sonucu iyice bunalmıştı. Ancak yıldız futbolcu, kötü günleri geride bıraktı. Şu sıralar hem futboluyla göz dolduran hem de aradığı aşkı Ovalı'da bulan Caner Erkin'in artık yüzü gülüyor.

Bugüne kadar sadece sosyal medyada birlikte fotoğraf paylaşan gözde çift, önceki gün Zorlu'da ilk kez el ele poz verdi. Öncelikle İstanbul Morini Cafe'de baş başa akşam yemeği yiyen ikili, daha sonra ise Beymen'den alışveriş yaptı. Alışveriş keyfinin ardından çıkışta araçlarını bekleyen ünlü çiftin mutluluğu adeta gözlerinden okunuyordu. Futbolcunun neşeli hali "Şükran, Caner'e yaramış" dedirtti.

Asena Atalay, önceki gün Şükran Ovalı ile Caner Erkin'in mutluluk pozu verdiği Zorlu'da tatsız bir olay yaşadı. Evli olduğu dönemde lüks yaşantısı ve milyonluk spor arabalarıyla dikkat çeken Asena Atalay, boşandıktan sonra eski günlerini mumla arar oldu.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi