Aşkı İfade Eden Tek Dil Çiçeklerdir

Çiçekler, doğanın süsleri, güzellikleridir

Aşkı İfade Eden Tek Dil Çiçeklerdir İHA
Bu içerik 131 kez okundu.

Çiçekler, doğanın süsleri, güzellikleridir. Bir çiçek taşıyan, sevdiğine çiçek uzatanla kabul eden insan arasına güzellikten başka hiçbir şey giremeyecektir. Her çiçeğin ve her renk çiçeğin bir duyguya karşılığı vardır. Bu güzel duyguları karşınızdakine aktaracak yegâne şey çiçeklerdir. Çiçekler, bir anlamda masum kalplerin anahtarıdır. Her kapıyı açan anahtardır çiçekler. Kadının kalbine dokunabilen en önemli şeydir çiçekler.

rn

Çiçek, inceliğin, nezaketin, zarafetin ve sevginin sembolüdür. Sevdiğiniz bir insana sevginizi ifade etmenin en güzel aracıdır. Bazen sözcükler yeterli olmaz sevginizi anlatmaya. Ama bir çiçek, bizim ona sevgimizi göstermek için pek çok şey anlatabilmektedir. Sevdiklerinize göndereceğimiz çiçek sepeti ona sevginizi anlatan uzun bir mektuptan daha özlü ama daha derin biçimde anlatabilmektedir.

rn

Sevdiğiniz bir insana, sevginizi anlatabilmek için göndereceğimiz çiçek sepeti, maddî hediyelerden çok daha üstündür. Sevgi manevî bir kavramdır çünkü. Aşk, sevgi gibi manevî duyguların bedelini hiçbir maddî hediye karşılayamayacaktır. Bu duygularımızı en güzel, çiçeklerle anlatabiliriz sevdiğimize...

rn

Artık çiçekleri kırlarda aramaya gerek yok. Çiçekçinizdeki çiçek sepetleri dünyanın neresinde olursanız olun ve dünyanın neresine gönderecek olursanız olun bir telefonla en kısa sürede sevdiklerinize duygularınızı ulaştıracaktır. Sevdiklerinizin doğum günleri geçmeden, evlilik günleriniz geçmeden, tanışma günleriniz geçmeden çiçek sepetiniz anında sevdiklerinizin elinde olacak, çiçekler, kendilerini ellerine alanlara sevginizi fısıldayacaktır.

rn

Artık kalıplaşmış hediye geleneklerini bir tarafa bırakmalısınız. Alınacak maddî hediyeler, zaman içinde statiklersek, ona yükleyeceğiniz duygularınızı aktarmaktan uzaklaşacaktır. Ama bir demet çiçek ya da çiçek sepeti o anı romantize ederek ölümsüzleştirecektir. Evet, belki kısa süre sonra solacak olsa da sevdiğinizdeki etkisi kuşkusuz uzun ömürlü olacaktır.

rn

Sözün özü, bir kadını etkilemenin, onun kalbine sokulmanın özel yollarına, çiçeklerin büyüleyici gücünden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Çünkü bugün değil, çok eski çağlardan beri kadınlar için en güzel armağan, çiçekler olagelmiştir. Çünkü çiçeklerin de kendisine özel bir dilleri, anlamları vardır. Sevgilinize duyduğunuz en güzel duygularınızı çiçeklerin taşıdıkları özel anlamlarıyla ona ifade edebilirsiniz. İncittiniz mi, kırdınız mı, önemli bir günü unuttunuz mu? Size affettirecek yegâne şey duruma uygun çiçeklerle donatılmış bir çiçek sepetidir. Çiçekler, her türlü mücevherden daha etkili ve estetiktir. İşte bu nedenlerle güzel duygular sadece çiçeklerle anlatılabilmektedir. http://www.cicekmarket.com/cicekci/ linkinden çiçekçi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

rn
Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi