Bülent Kayabaş Hayatını Kaybetti Neden Öldü Cenazesi Ne Zaman

25 Ağustos 1945'te Eskişehir'de doğan Bülent Kayabaş bugün kolorektal kansere bağlı tedavi gördüğü hastanede sabah saat altıda multiorgan yetmezliğine nedeniyle hayatını kaybetti. Çok sayıda filmde oynayan Bülent Kayabaş'ın cenazesi Cuma günü Teşvikiye Cami'inde kılınacak cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'nda defnedilecek.

Bülent Kayabaş Hayatını Kaybetti Neden Öldü Cenazesi Ne Zaman Son Haberler
Bu içerik 92 kez okundu.

Usta oyuncu Bülent Kayabaş, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kayabaş, 2010 yılında yakalandığı kalın bağırsak kanseri nedeniyle 18 gündür Gayrettepe'de bulunan özel bir hastanede tedavi görüyordu. Bu sabah hayatını kaybetti. Gayrettepe Florence Hastanesi'nde uzun süredir tedavi gören usta oyuncu Bülent Kayabaş bu sabah hayatını kaybetti. Sanatçının tedavi gördüğü Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nden yapılan açıklamada, Kayabaş'ın uzun süredir kolorektal kanser tedavisi gördüğü ve buna bağlı gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle bu sabah 06.05'de hayatını kaybettiği açıklandı.

Bülent Kayabaş hayatını kaybetti 25 Ağustos 1945'te Eskişehir'de doğan Bülent Kayabaş, 1961 yılında Eskişehir Belediye Tiyatrosu'nda profesyonel oldu ve birçok tiyatro oyununda oynadı. Tam adı Osman Bülent Kayabaş olan oyuncu, televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı.

Yeşilçam'ın usta oyuncularından biri olan ve son olarak da 'Bir Baba Hindu' filmiyle izleyici karşısına çıkan Bülent Kayabaş, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Bülent Kayabaş'ın cenazesini almak için hastaneye eşi Selma Kepekli Kayabaş, oğlu Ümit Kayabaş ve eski eşi oyuncu Nur Sürer geldi.

Oğlu Ümit Kayabaş de, “Birçok kişinin sevdiği bir insandı zaten, çok neşeli, komikti. Son günlerinde de çok güldü, insanları da çok güldürdü. Bekliyorduk zaten, hastanede çok net bir şekilde bizi süreçten haberdar etti. Herkese baş sağlığı diliyorum" dedi.

Bülent Kayabaş'ın cenazesine zaman? Bülent Kayabaş Cuma günü Teşvikiye Cami'inde kılınacak cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedileceği öğrenildi.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı