CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Grup Toplantısında ″Ses sistemini bozdular, sesimiz duyulmasın diye″

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında mikrofon arızası yaşadı. Arıza giderilemeyince yerini değiştiren Kılıçdaroğlu, ses sisteminin birileri tarafından kasıtlı olarak bozulduğunu savundu..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Grup Toplantısında ″Ses sistemini bozdular, sesimiz duyulmasın diye″ İHA
Bu içerik 42 kez okundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında mikrofon arızası yaşadı. Arıza giderilemeyince yerini değiştiren Kılıçdaroğlu, ses sisteminin birileri tarafından kasıtlı olarak bozulduğunu savundu.
CHP Grup Toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, “Hep birlikte bugün sizler geldiniz, kadınlar ağırlıklı olarak geldi, şeref verdi. Sizler geldiniz diye bizim buranın ses sistemini bozdular, sesimiz duyulmasın diye. Daha ilginci Meclis Televizyonu’nu kapattılar, kimse görmesin diye. Meclis Başkanı’na sesleniyorum, sende onur, ahlak varsa bunu yapan adamı çıkarır, Meclis kapısının üzerine koyarsın. Yoksa bütün suçlamaları sana aynen gönderiyorum. Parlamentoda bir siyasi partinin her hafta düzenlediği toplantıyı sabote edene ses çıkarmayan, arkasında duran kişiye Meclis Başkanı denemez. Hele hele kadınlardan korkan birisine erkek denemez” ifadelerini kullandı.

“BU DÜZENLEMEYİ YAPANLAR HAİNDİRLER”
Konuşmasında 15 Temmuz şehitlerinin yakınlarına yönelik askerlik muafiyetinin ayrımcılık olduğunu söyleyen CHP lideri, “15 Temmuz şehitlerinin kardeşleri ve çocukları arzu ederlerse askerlik yapmayacaklar. Ama PKK’ya karşı mücadele eden şehitlerin çocukları ve kardeşleri askerlik yapacak. Açık ve net söylüyorum; bu düzenlemeyi yapan, şehitler arasında ayrımcılık yapan bu insanlar haindirler” dedi.

BAHÇELİ’YE CEVAP VERMEDİ
Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisine ve partisine yönelttiği sert eleştirilere ise cevap vermedi.
(İHA)

Son Haberler, Son Dakika ANKARA Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Haberler Serbest piyasada 1 dolar ve euro fiyatları
Son Haberler Serbest piyasada 1 dolar ve euro fiyatları
Şampiyonlar Liginde 2. Tura Çıkan Takımlar ve Gecenin Maç Sonuçları
Şampiyonlar Liginde 2. Tura Çıkan Takımlar ve Gecenin Maç Sonuçları