Cumhurbaşkanı Erdoğan 16 Nisan’dan Süpriz Var Süpriz Gelişmeler Yaşanabilir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D CNN Türk canlı yayında gündemdeki konuları değerlendirdi. Erdoğan, "16 Nisan Referandumundan sonra Avrupa Birliği ile ilişkilerde süpriz gelebilir" diyerek ilişkilerde dahada gerilim olacağı ve Türkiye'nin Avrupa ve Batı'dan uzaklaşabileceğini ima etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 16 Nisan’dan Süpriz Var Süpriz Gelişmeler Yaşanabilir Son Haberler
Bu içerik 160 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D CNN Türk canlı yayında gündemdeki konuları değerlendirdi. Erdoğan, “16 Nisan Referandumundan sonra Avrupa Birliği ile ilişkilerde süpriz gelebilir” diyerek ilişkilerde daha da gerilim olacağı ve Türkiye’nin Avrupa ve Batı’dan uzaklaşabileceğini ima etti.

Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Erdoğan, referandumdan sonra erken seçim yapılmayacağını söyledi. Avrupa ülkeleri ile yaşanan krizi değinen Erdoğan, “AB, 16 Nisan’dan sonra sürprizlerle karşılaşabilir” dedi.

Erdoğan, şu anda gündeminde Almanya’ya gitmek olmadığını belirterek “16 Nisan’dan sonra çok sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Onlar da karşılaşabilir. Bir hafta 10 gün içinde 15 ülke dolaştım. Bütün gayretimi bunun için koydum. Aynı samimiyeti onlardan görmedik. Hala kabul ettik, ediyoruz gibi yarım yamalak bu tür şeyler yapıyorlar. Türkiye bunları kabullenecek bir ülke değil. Her şey olursa olur, olmazsa olmaz. Sorun bizden kaynaklanmıyor” dedi.

Siyasi ve idari anlamda gözden geçirmeler olabileceğini belirten Cumhurbaşkanı “Genişlemeden sorumlu zat gidiyor bizler için küstah tabirini kullanıyor. Aynaya baksın ya. Küstahlar kalkıp bize küstahlık sergileyemez” diye konuştu.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi