Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi EDHO Bu Hafta neden yok yeni bölüm ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi EDHO Bu Hafta neden yok yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ekranlarında yayınlanan EDHO bu hafta ATV yayın akışından çıkarıldı. Yoğun kar yağışı bu hafta dizi çekimlerinide vurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi EDHO Bu Hafta neden yok yeni bölüm ne zaman Son Haberler
Bu içerik 280 kez okundu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi EDHO Bu Hafta neden yok yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ekranlarında yayınlanan EDHO bu hafta ATV yayın akışından çıkarıldı. Yoğun kar yağışı bu hafta dizi çekimlerinide vurdu.

EDHO Bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak.

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 10 Ocak Salı gününde ATV yayın akışında olmadığı ve onun yerine saat 20.00'da yabancı sinema 2012'nin yayınlanacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 53. BBÖLÜM ÖZETİ

Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan'ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun son bulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan'ı tedirgin edecektir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır. Ünal Kaplan'ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye'ye gelir. Ayağının tozuyla yaptığı eylem, ziyareti süresince epey can yakacağının sinyallerini verir. Meryem'in çağrısı Hızır'ı eve geri döndürür. Diğer bir güzel haber de bir Çakırbeyli'nin daha aileye katılacağı haberidir. Tüm bu güzel gelişmelerden sonra evde bir bayram havası olması gerekirken yaşanacaklar buna engel olacaktır.

 

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi