Fransa’da Parisli modacılar birbirinden ilginç yeni modellerini düzenledikleri defilelerle tanıttı

PARİS Parisli modacılar yeni kreasyonlarını tanıttı Haberin detayları yazımızın devamında. Haber detayına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fransa’da Parisli modacılar birbirinden ilginç yeni modellerini düzenledikleri defilelerle tanıttı İHA
Bu içerik 457 kez okundu.

Son Haber Fransa’da Parisli modacılar birbirinden ilginç yeni modellerini düzenledikleri defilelerle tanıttı.
Avrupa’yı saran ekonomik kriz Parisli modacıları da etkiledi. Haute Couture bitti gözüyle bakılırken, Parisli modacılar birbirinden ilginç yeni modellerini düzenledikleri defilelerle tanıttı, bazı modacıların ise kemer sıktığı görüldü. Paris Haute Couture Moda Haftası dolayısıyla genç modacı Stephane Rolland defile yerine yeni kreasyondan bazı kıyafetleri bir resim galerisinde sergiledi. Parisli moda severlerin bu tarzı daha fazla beğendiğini söyleyen Fransız Modacı Rolland, kıyafetlere dokunma ve kıyafetleri inceleme şansı olduğunu söyledi. 2017 İlkbahar-Yaz mevsimi için hazırladığı 15 farklı kıyafeti sergileyen Stephane Rolland, kırmızı, beyaz ve siyah renkleri tercih etti.
Resim galerisinde sergilediği kıyafetlerle ilgili kısa bir açıklama yapan modacı Stephane Rolland, “Defile olarak değil de değişik tarzda sergileyerek tanıttığım, 2017 İlkbahar ve Yaz Kreasyonum için hoş geldiniz diyorum. Gördüğünüz gibi yeni kreasyonumdan bazı kıyafetleri sergiye koydum, dilerim beğenmişsinizdir. Geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.
Türkiye’nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa’nın eşi Sefire Tülay Musa, Uluslararası Organizatör Erkan Özerman, sinema oyuncusu Güngör Bayrak, Türkiye’de Haydarpaşa’nın gelini olarak ünlenen Cristine Haydar ile Türk Kültür ve Tanıtma Müşaviri Serra Aytunç Serge defileyi gezenler arasındaydı.
(İHA)

Son Haberler, Son Dakika PARİS Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi