Hayat Şarkısı Melisa Kim Oynuyor Beste Kökdemir Kimdir

Hayat Şarkısı dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Hayat Şarkısı dizisi Melisa kim oynuyor. Beste Kökdemir kimdir detaylar haberimizde.

Hayat Şarkısı Melisa Kim Oynuyor Beste Kökdemir Kimdir Son Haberler
Bu içerik 914 kez okundu.

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı'na yeni bir oyuncu katıldı. Hayat Şarkısı'nın 2 kasım salı günü yayınlanacak olan 28. bölümünde Melisa isminde çevre sorunları aktivisti çok zengin ailenin bir kızı katıldı. Melissa karakterini Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde de Açelya karakterini oynayan Beste Kökdemir canlandıracak.

rnrn

Beste Kökdemir Kimdir

rnrn

 29 Ağustos 1993 tarihinde Sinop'da doğmuştur. Üniversiteye gidene kadar Sinop'da eğitim hayatına devam etti. İstanbul, Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde bir sene okuduktan sonra bıraktı. Şimdi Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde okumaya hazırlanıyor.

rnrn

O3 Türkey Medya'nın yapımcılığını yaptığı yaz aylarında ekranlara gelen Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Açeyla karakterini rol oynayan Beste Kökdemir yeni sezonda Hayat Şarkısı dizisiyle ekranlara geri dönüyor.  Hayat Şarkısı dizisinde Melissa karakterini oynayan güzel oyuncu çevre sorunları aktivisti çok zengin ailenin bir kızı olarak ekranlara gelecek. 

rnrn

Beste Kökdemir, Üniversite için İstanbul'a ilk geldiği günlerde, hemen hemen bütün ajanslara fotoğrafını göndermiş; pek çok deneme çekimine gitmiş. 12 yaşında sol koluna "Beni Hayata Döndür" yazılı bir dövme yaptırmış. Sağ bileğinde de "One Day" yazılı dövmesi bulunmaktadır.

rnrn

2012 yılında başrollerinde Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat'ın oynadığı "Çıplak Gerçek" adlı dizide Hazal karakterini oynayarak oyunculuğa başladı.

rnrn

Not Defteri dizisinde paraya değer vermeyen zengin aile kızı Selini canlandırdı.

rnrn

2015 yılında "Tatlı Küçük Yalancılar" adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

rnrn

Filmleri ve Dizileri :
rn2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Açelya) (TV Dizisi)
rn2014 – Not Defteri (Selin) (TV Dizisi)
rn2013 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (TV Dizisi)
rn2012 – Çıplak Gerçek (Hazal) (TV Dizisi)

rn
Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi