İbrahim Tatlıses'in Twitter Hesabı Hacklendi mi

Twitter'da İbrahim Tatlıses şoku. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in şahsi Twitter hesabından atılan iki cinsel içerikli Tweet, sosyal medyayı çalkaladı. Atılan Tweetler, kısa süre içinde kaldırıldı, ancak sosyal medya kullanıcıları atılan twittleri görüd ve paylaştı.. Peki, Tatlıses'in hesabından +18'lik Tweetleri kim attı? İbrahim Tatlıses’in hesabı hacklendi mi?

İbrahim Tatlıses'in Twitter Hesabı Hacklendi mi Son Haberler
Bu içerik 205 kez okundu.

Twitter'da İbrahim Tatlıses şoku. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in şahsi Twitter hesabından atılan iki cinsel içerikli Tweet, sosyal medyayı çalkaladı. Atılan Tweetler, kısa süre içinde kaldırıldı, ancak sosyal medya kullanıcıları atılan twittleri görüd ve paylaştı.. Peki, Tatlıses'in hesabından +18'lik Tweetleri kim attı? İbrahim Tatlıses’in hesabı hacklendi mi?

Twitter hesabını en aktif kullanan ünlülerden biri olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, dün akşam resmi Twitter hesabından 2 tweet attı. Atılan Tweetlerin cinsel içerikli olması takipçilerinin gözünden kaçmadı. Kısa süre içinde tweetler kaldırıldı, ancak sosyal medya bir anda bu paylaşımlarla çalkalanmaya başladı. İbrahim Tatlıses’in bu tweetleri attığını iddia eden de vardı, hesabın çalındığını söyleyen de…

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!
İbrahim Tatlıses’in hesabından atılan skandal tweetlerin ardından takipçileri "hacklenmiş olabilir" yorumları yaptı. Yaşanan bu olayın ardından gözler, İbrahim Tatlıses’ten gelecek açıklamaya çevrildi. Ancak, İbrahim Tatlıses, henüz bu konu hakkında bir açıklama yapmadı. 
İşte İmparator'un cinsel içerikli tweet'leri:

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
1 Mayıs Tatil mi İşte 2017'nin Resmi Tatil Günleri
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı