Haber Detayları

Maşa ile Koca Ayı Yeni Bölümleri Sinema Filmi 23 Nisan Çocuk Bayramından 1 Gün Önce Vizyonda Fragmanı İzle

Maşa ile Koca Ayı Yeni Bölümleri Sinema Filmi 23 Nisan Çocuk Bayramından 1 Gün Önce Vizyonda Fragmanı İzle

Maşa ile Koca Ayı Türkiye’de en çok sevilen yabancı çizgi filmlerin başında geliyor. Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi 23 Nisan Çocuk Bayramından 1 Gün Önce Vizyonda çocukları bekliyor. Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi fragmanı haberimizde.

Maşa ile Koca ayının yeni bölümleri her gün Planet Çocuk ve TV8’de

a ile Koca Ayı Türkiye’de en çok sevilen yabancı çizgi filmlerin başında geliyor. Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi 23 Nisan Çocuk Bayramından 1 Gün Önce Vizyonda çocukları bekliyor. Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi fragmanı haberimizde.

Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi Konusu

Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen yapım, çocuklar için özel hazırlandı ve ilk kez ‘ İnteraktif’ sinema deneyimi yaşatma hedefi taşıyor. Orijinalinde Rus folkloruna ait olan karakterler olan “Masha” ve “Ayı” adlı kahramanların Animaccord Animation stüdyoları tarafından yapılan Rus çizgi filmi özellikle Rusça konuşulan ve Slav coğrafyalarında çocukların ilgiyle ve keyifle seyrettiği bir yapım olarak televizyonda izlenme rekorları kırmıştı. Maşa ile Koca Ayı interaktif animasyon filmi işte bu televizyon çizgi filminden yola çıkılarak Türkiye için özel olarak üretildi. Filmde ülkemize özel olarak Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço ve şarkıcı Aydilge de yer alıyor. İki sanatçı da projede seslendirme olarak değil, direkt yer alıyorlar. Filmin sürprizlerinden biri olarak Doğukan Manço, Barış Manço’nun ‘’Ayı’’ şarkısını yeniden aranje etti.

Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi Fragmanı İzle

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ