Hepsiburada Eskiyi cep telefonunu getir, yeniyi götür kampanyası detayları

Hepsiburada Eskiyi cep telefonunu getir, yeniyi götür kampanyası detayları

İSTANBUL (AA) - Hepsiburada, Android ve iOS tabanlı cep telefonlarında geçerli olmak üzere cep telefonunu
Ana Sayfa Yaşam 26 Nisan 2017 640 Görüntüleme

Maşa ile Koca Ayı Yeni Bölümleri Sinema Filmi 23 Nisan Çocuk Bayramından 1 Gün Önce Vizyonda Fragmanı İzle

Maşa ile Koca Ayı Yeni Bölümleri Sinema Filmi 23 Nisan Çocuk Bayramından 1 Gün Önce Vizyonda Fragmanı İzle

Maşa ile Koca Ayı Türkiye’de en çok sevilen yabancı çizgi filmlerin başında geliyor. Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi 23 Nisan Çocuk Bayramından 1 Gün Önce Vizyonda çocukları bekliyor. Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi fragmanı haberimizde.

Maşa ile Koca ayının yeni bölümleri her gün Planet Çocuk ve TV8’de

a ile Koca Ayı Türkiye’de en çok sevilen yabancı çizgi filmlerin başında geliyor. Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi 23 Nisan Çocuk Bayramından 1 Gün Önce Vizyonda çocukları bekliyor. Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi fragmanı haberimizde.

Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi Konusu

Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen yapım, çocuklar için özel hazırlandı ve ilk kez ‘ İnteraktif’ sinema deneyimi yaşatma hedefi taşıyor. Orijinalinde Rus folkloruna ait olan karakterler olan “Masha” ve “Ayı” adlı kahramanların Animaccord Animation stüdyoları tarafından yapılan Rus çizgi filmi özellikle Rusça konuşulan ve Slav coğrafyalarında çocukların ilgiyle ve keyifle seyrettiği bir yapım olarak televizyonda izlenme rekorları kırmıştı. Maşa ile Koca Ayı interaktif animasyon filmi işte bu televizyon çizgi filminden yola çıkılarak Türkiye için özel olarak üretildi. Filmde ülkemize özel olarak Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço ve şarkıcı Aydilge de yer alıyor. İki sanatçı da projede seslendirme olarak değil, direkt yer alıyorlar. Filmin sürprizlerinden biri olarak Doğukan Manço, Barış Manço’nun ‘’Ayı’’ şarkısını yeniden aranje etti.

Maşa ile Koca Ayı Sinema Filmi Fragmanı İzle

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Türkiye Motodrag Şampiyonası

Türkiye Motodrag Şampiyonası

Son Haberler | Son Dakika