Mavi Jeans Reklamlarında Oynayan Kıvanç Tatlıtuğ'a Eşlik Eden Manken Kız Kim Cindy Mello Kimdir

Mavi Jeans Reklamlarında Oynayan Manken Kız Kim... Mavi Jeans Reklamlarında Kıvanç Tatlıtuğ'a bir manken eşlik ediyor. Mavi Jeans Reklamlarında Oynayan Manken Kız Kim bu aralar en çok sorulan sorulardan...

Mavi Jeans Reklamlarında Oynayan Kıvanç Tatlıtuğ'a Eşlik Eden Manken Kız Kim Cindy Mello Kimdir Son Haberler
Bu içerik 167 kez okundu.

Mavi Jeans Reklamlarında Kıvanç Tatlıtuğ’a bir manken eşlik ediyor. Mavi Jeans Reklamlarında Oynayan Manken Kız Kim bu aralar en çok sorulan sorulardan

Kıvanç Tatlıtuğ‘un Mavi Jeans Reklamında ki Partneri Brezilyalı Cindy Mello oldu.

2016 yazında reklam yüzü Kerem Bürsin ile yollarını ayırmasının ardından iletişim kampanyalarına İlker Kaleli’yle devam etme kararı alan Mavi, bugün Twitter hesabından paylaştığı bir mesajla eski reklam yüzü Kıvanç Tatlıtuğ ile işbirliğinin yeniden başlayacağını duyurdu.

Twitter hesabından “Efsaneler bir gün geri döner; Mavi’de Kıvanç Tatlıtuğ efsanesi kaldığı yerden devam ediyor” mesajını yayınlayan markanın bu duyurusuyla birlikte hayranlar, ilgili Tweet’in altında, İlker Kaleli ve Serenay Sarıkaya‘nın akıbetlerinin ne olacağını tartışmaya başladılar bile.

Cindy Mello Kimdir

Güzel model, reklam çekimleri için İstanbul’a geldiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Brezilyalı model, instagramdan paylaştığı fotoğrafın altına “Günaydın İstanbul… Burada olmak çok heyecanlı” notunu düştü. 16 yaşında Brezilya’da mankenliğe başlayan güzel yıldız kariyerine Amerika’da devam etmektedir.

 

 

Sait Akarlılar’ın sahibi olduğu Mavi, bütün dünyada tanınan bir Türk markası olması özelliğini sürdürüyor. 2010 yılında Kıvanç Tatlıtuğ ile 5 milyon üzerinde Jeans sattı. Mavi, daha sonra 2012 yılında Adriana Lima’nın oynadığı reklam filminde 500 milyonluk bir ciroya ulaşmıştı.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi