Mesut Komiser öldü mü Şevket Çoruh Arka Sokaklar Dizisinden Ayrıldı mı

Arka Sokaklar'da Mesut öldü mü? Şevket Çoruh Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı. Arka Sokaklar son bölüm olan 434. bölüm fragmanında Mesut komiserin vurulduğu sahne yayınlandı. Şevket Çoruh diziden ayrılıyor mu? sorusunu akıllara getirdi. Çoruh, İrfan Değirmenci'ye destek için Kanal D'ye çağrıda bulunarak ' Beni de kovun' demişti.

Mesut Komiser öldü mü Şevket Çoruh Arka Sokaklar Dizisinden Ayrıldı mı Son Haberler
Bu içerik 312 kez okundu.

Kanal D'de İrfan Değirmenci'nin kovulmasına tepki göstererek ' Beni de kovun' diyen Şevket Çoruh Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı. Mesut Komiser Arka Sokaklar son bölümde öldü mü işte detaylar.

Arka Sokaklar'da Mesut öldü mü? Arka Sokaklar 434. bölüm fragmanında Mesut komiserin vurulduğu sahne Şevket Çoruh diziden ayrılıyor mu? sorusunu akıllara getirdi. Çoruh, İrfan Değirmenci'ye destek için Kanal D'ye çağrıda bulunarak ' Beni de kovun' demişti.

Kanal D'de Arka Sokaklar isimli dizide oynayan Şevket Çoruh'un dizinin ekrana gelecek bölümünde vurulduğu açıklandı.

Dizinin 434. bölüm fragmanında Çoruh'un vurulduğu sahne yer aldı. Bunun üzerine Çoruh'un dizide rol verdiği "Mesut" karakterinin ölmesi sonucu diziden ayrılacağı ileri sürüldü.

Arka Sokaklar’ın iddiaya konu olan bölümü 24 Mart Cuma günü Kanal D'de yayınlanacak.

Şevket Çoruh, 22 yıllık birikimini tiyatroya yatırdı! Yıllardır bir tiyatro açmayı planlayan ünlü oyuncu, hayalini gerçekleştirmek için varını yoğunu sattı.  Tutkunu olduğu 7 klasik otomobilini, 3 evini elden çıkarıp 7 milyon TL kredi çeken Çoruh, işe Kadıköy’deki eski bir sinemanın mülkünü satın alarak başladı.

1 NİSAN’DA KAPILARINI AÇACAK
Harabe halindeki sinemayı sıfırdan tiyatroya dönüştüren Şevket Çoruh, Baba Sahne adını verdiği mekân için toplamda 17 milyon TL harcadı.

İnşaat ve dekorasyon masrafları planladığından fazla tuttuğu için ünlü oyuncu, tiyatronun açılışını 18 ay ertelemek zorunda kaldı.

Hazırlıkları tamamlanmak üzere olan Baba Sahne, 1 Nisan’da kapılarını açacak.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi