Müzik programı Sunucu İpek Atcan bacak bacak üzerine attı diye İstanbul'da metroda saldırıya uğradı!!

Müzik yazarı ve programcı İpek Atcan, İstanbul'da metroda bacak bacak üzerine attığı gerekçesiyle metroda tekmeli saldırıya uğradı!.

Müzik programı Sunucu İpek Atcan bacak bacak üzerine attı diye İstanbul'da metroda saldırıya uğradı!! İHA
Bu içerik 79 kez okundu.

Müzik programı sunucusu İpek Atcan, metroda bacak bacak üzerine attığı gerekçesiyle metroda tekmeli saldırıya uğradı! Müzik programı sunucusu İpek Atcan, metroda bacak bacak üzerine attığı gerekçesiyle metroda tekmeli saldırıya uğradı

Müzik yazarı ve programcı İpek Atcan, sosyal medya hesabından, metroda bacak bacak üstüne attığı gerekçesiyle tekmeli saldırıya uğradığını yazdı.

METRO İSTASYONUNDA TEKMELENDİ

CNN Türk'ün haberine göre, müzik programı sunan İpek Atcan, Twitter hesabından, bacak bacak üstüne attığı için metro istasyonunda tekmelendiğini duyurdu. Atcan, olayın geniş halini kişisel sitesinde anlattı.

BACAK BACAK ÜSTÜNE ATTIĞI İÇİN SALDIRIYA UĞRADI

Akşam saatlerinde metro istasyonundaki banka oturup, metronun gelmesini beklediğini söyleyen Atcan, istasyonda bir adamla göz göze geldiğini ve saldırganın, "Ne oturuyorsun lan öyle bacak bacak üstüne'' dedikten sonra bacağına tekme attığını ifade etti. İpek Atcan, olayın şokuyla tepki veremediğini ve tekmeci saldırganın uzaklaştığını söyledi.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bugün Hava Nasıl Olacak 4 Aralık 2016 Yurtta hava durumu
Bugün Hava Nasıl Olacak 4 Aralık 2016 Yurtta hava durumu
Son Haberler Bugün Hava Nasıl Olacak Yurtta hava durumu
Son Haberler Bugün Hava Nasıl Olacak Yurtta hava durumu