O Hayat Benim Yeni Bölüm Fragmanı 9 Nisan 128. Bölüm Hülya Öldü mü

2 Nisan Pazar günü yayınlanan O Hayat Benim yeni bölümden sonra Fox Tv O Hayat Benim 128.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni Bölümde Arda Ölüyor’mu? Kenan’ın intikam için kaçırttığı Hülya öldü mü?

O Hayat Benim Yeni Bölüm Fragmanı 9 Nisan 128. Bölüm Hülya Öldü mü Son Haberler
Bu içerik 169 kez okundu.

2 Nisan Pazar günü yayınlanan O Hayat Benim yeni bölümden sonra Fox Tv O Hayat Benim 128.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni Bölümde Arda Ölüyor’mu? Kenan’ın intikam için kaçırttığı Hülya öldü mü?

O Hayat Benim Yeni bölümde Kenan tarafından bıçaklanan Arda Kanlar içerisinde Efsun’un kucağına yığılır. Efsun Canından çok sevdiği Arda’yı kanlar içinde görünce bir kez daha yıkılır. Arda’yı hemen hastaneye kaldırırlar. Ameliyata alınan Arda’nın sağlık durumu çok kötüdür.

Efsun erinin, pipetinin, Arda’sının kollarında can vermesini kaldırabilir mi? Arda’yı kurtarmak, hayata döndürmek için zamana karşı bir mücadele başlar. Efsun yana yakıla kocasının yanında olmak ister ama Zeynep karşısına bir duvar örmüştür. Zeynep bu durumda bile herkesi Efsun’a karşı doldurmakta, onu ölümün eşiğindeki Arda’dan uzak tutabilmek uğruna her türlü oyunu oynamaktadır. Hem yaşananlar hem de Zeynep’in küstah davranışları Bahar’ın sağlığını da kötü etkiler. Ve tüm bunlar yetmiyormuş gibi, Hülya bir anda ortadan kaybolur! Kenan’ın Hülya’ya zarar vermesinden korkan Ateş, Mehmet Emir ve Asım’ın önünde umutsuz bir mücadele vardır. Kenan onların gözlerinin içine bakar. Ve acımasızca tek bir şey söyler... “Benim için Hülya diye biri artık yok! Hülya... Benim için... Öldü!”

O Hayat Benim yeni bölümüyle 11 Nisan Salı 20.00'de FOX'ta!

Kenan ise hain planını devreye sokar. Arda’dan sonraki hedef Hülyadır.

Arda’yı ortadan akldırdıktan sonra Hülya’yı da öldürmeyi planlayan Kenan bunu gerçekleştirdi mi? 

Tüm aile Efsuna öfkelidir.tüm bu yaşananlar Arda’nın ölümle yaşan arasındaki gel gitleri Zeynep’in patavazsızça tavırları Bahar’ın hastalığını bir kez daha tetikler. Ve Bahar Kendini kaybederek Yığılıp kalır. Ateş Bahar’ın bu yaşananlardan olumsuz etkilendiğini görünce sevdiği akdını bu yaşanan olaylardan uzak tutmak için elinden geleni yapmaya çalışır.b,tüm bu yaşananlar yetmezmiş gibi Hülya’nın ansızın ortadan kaybolması herkesi tedirgin eder. Herkes Hülya’nın nereye kaybolduğunu araştırmaya başlar.

Kenan’ın Hülya’ya Zarar vereceğini düşünen Asım Mehmet Emir ve Ateş Kenan’ın nerde olduğunu araştırmaya başlarlar. Asım Mehmet Emir ve Ateş Kenan’ın Nerde olduğunu ve Hülya’yı kurtarmayı başaracakalrmı?ve Kenan onların üçünün karşısına çıkar. Ve söylediği Tek söz Hülya Benim İçin Öldü Benim İçin Hülya Diye Biri Yok Cümlesinden Sonra herkes çılgına Döner. Peki Kenan Hülya’yı öldürdümü?Hülya Kurtulucakmı?O Hayat Benim Nefesleri eksecek yeni bölümü ile Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

 

O HAYAT BENİM SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Efsun erinin, pipetinin, Arda’sının kollarında can vermesini kaldırabilir mi? Arda’yı kurtarmak, hayata döndürmek için zamana karşı bir mücadele başlar. Efsun yana yakıla kocasının yanında olmak ister ama Zeynep karşısına bir duvar örmüştür. Zeynep bu durumda bile herkesi Efsun’a karşı doldurmakta, onu ölümün eşiğindeki Arda’dan uzak tutabilmek uğruna her türlü oyunu oynamaktadır.

 

Hem yaşananlar hem de Zeynep’in küstah davranışları Bahar’ın sağlığını da kötü etkiler. Ve tüm bunlar yetmiyormuş gibi, Hülya bir anda ortadan kaybolur! Kenan’ın Hülya’ya zarar vermesinden korkan Ateş, Mehmet Emir ve Asım’ın önünde umutsuz bir mücadele vardır. Kenan onların gözlerinin içine bakar. Ve acımasızca tek bir şey söyler... “Benim için Hülya diye biri artık yok! Hülya... Benim için... Öldü!”

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi