Hepsiburada Eskiyi cep telefonunu getir, yeniyi götür kampanyası detayları

Hepsiburada Eskiyi cep telefonunu getir, yeniyi götür kampanyası detayları

İSTANBUL (AA) - Hepsiburada, Android ve iOS tabanlı cep telefonlarında geçerli olmak üzere cep telefonunu
Ana Sayfa Magazin 19 Eylül 2017 785 Görüntüleme

Son Dakika İrem Derici Yoğun Bakıma Kaldırıldı Son Sağlık Durumu Öldü mü

Son dakika İrem Derici'den kötü haber geldi. Verdiği aşırı kilolar nedeniyle bünyesi zayıf düşen ve hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı İrem Derici'nin enfeksiyon sebibiyle yoğun bakıma kaldırıldığı açıklandı.
Son Dakika İrem Derici Yoğun Bakıma Kaldırıldı Son Sağlık Durumu Öldü mü

Son dakika İrem Derici’den kötü haber geldi. Verdiği aşırı kilolar nedeniyle bünyesi zayıf düşen ve hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı İrem Derici’nin enfeksiyon sebibiyle yoğun bakıma kaldırıldığı açıklandı.

İrem Derici’nin doktoru “İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.” dedi.

Son dönemde verdiği kilolar gündeme gelen İrem Derici’nin, aşırı kilo kaybı nedeniyle sık sık hastalandığı iddia ediliyordu.

İrem Derici yoğun bakımda.  Yaşadığı mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve konserlerini iptal emek zorunda kalan İrem Derici’nin yoğun bakıma kaldırıldığı açıklandı.

İREM DERİCİ KİMDİR?

İrem Derici 21 Mart 1987’de Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Güzel sanatçı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Piyano bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniveristesi Sosyoloji bölümünü tamamladı. Bu sırada katılığı O Ses Türkiye adlı yarışmada başarı sağlayan sanatçı böylece adını müzik dünyasına duyurdu. Melih Kibar’a ait olan Bensiz Yapamazsın adlı şarkı ile kendini kanıtlayan İrem Derici, 2013 yılında ikinci şarkısını çıkardı. 2014 yılında Kalbimin tek Sahibine adlı albümü piyasaya bomba gibi düştü.

2015 yılında çıkardığı maxi single ile bir hayli ses getiren İrem Derici, aynı yıl bir single albüme daha imza attı. 2014 yılında Rıza Esendemir ile evlenen İrem Derci, iki yıl sonra boşandı. Şarkıcının bir adet albümü, 6 adet tekli şarkısı ve 3 adet de genişletilmiş tekli albümü bulunuyor. Birçok yarışmada aday olarak kalan şarkıcı tüm bu süreç boyunca Düzce Üniversitesi 2. Medya ödülünü, Ege Üniversitesi 3. Medya ödülünü, 3. Kristal Fare Medya ödülünü ve Altın kelebek ödülünü kazanmıştır. Bunlar dışında da pek çok ödül kazanan şarkıcı yeni albüm çalışmalarına devam etmektedir.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika