Son Haberler Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye Sert Sözler

44 yaşındaki Demet Akalın ile 16 yaşındaki Aleyna Tilki arasındaki sözlü kavga gittikçe büyüyor. Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye bir şok daha. Ünlü şarkıcı, 'Aleyna derslerine çalışsın' diyerek genç şarkıcıya imalı bir mesaj gönderdi.

Son Haberler Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye Sert Sözler Son Haberler
Bu içerik 175 kez okundu.

Son haberler Demet Akalın'dan Hülya Avşar, Aleyna Tilki ve Okan Kurt'la ilgili açıklamalarda bulundu. Demet Akalın ile ilgili son gelişmeler ve detaylar haberimizin devamında.

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki Açıklaması

Kavga gittikçe büyüyor. Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye bir şok daha. Ünlü şarkıcı, 'Aleyna derslerine çalışsın' diyerek genç şarkıcıya imalı bir mesaj gönderdi.

44 yaşındaki Demet Akalın katıldığı radyo programında Aleyna Tilki için: “Aleyna -Basit insanların çok fanı olur- şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında bir kız böyle bir lafı nasıl söyler? Çok kızdım, artık onu dinlemiyorum” şeklinde sarf ettiği sözleri hatırlatılınca tekrar gerilen Akalın, Tilki için; “ O derslerine baksın. Işıkla falan uğraşmasın bakın zaten dersleri çok kötüymüş. Elektrikler bir kesilir ışıksız kalır” dedi. Aynı zamanda piyasaya yeni adım atan Fulin ve Derya Uluğ olmak üzere birçok şarkıcıya destek verdiğini belirten Akalın, Aleyna'ya tekrar bir gönderme yaparak; “Herkes haddini bilmeli. Şuan Sezen Aksu ya da İbrahim Tatlıses gibi büyük isimlerden birisini şurada görsem diz çökerim. Biz es kaza şarkıcı olduk onlar sanatçı” İfadelerini kullandı.

Demet Akalın, önce Instagram canlı yayınında Aleyna Tilki için “Bu kızın sesine dayanamıyorum” demiş, ardından ise katıldığı radyo programında, "Aleyna ‘Basit insanların çok fanı olur’ şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında bir kız böyle bir lafı nasıl söyler? Çok kızdım, artık onu dinlemiyorum.” açıklamasını yapmıştı.

Demet Akalın, Sertab Erener'in Kadıköy-Beşiktaş vapuruna binerek "Yanarım" isimli şarkıyı seslendirmesinden ise övgüyle bahsetti.

Demet Akalın'dan Konserinde Okan Kurt Kavgası Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın Uludağ konserini izleyen eşi Okan Kurt, ünlü popçu sahnedeyken bir gençle tekme- tokat kavga etmişti. Ünlü şarkıcı bu tatsız olayı onaylarken sözlerine şöyle devam etti; “ Olay sonrasında birbirlerinden özür dilemişler. Ertesi gün hatırlamıyorum dedi. Ben kavga olursa ayırsın diye onu orada bekletiyorum. Stres atsın diye adam tuttum ona. Enerji patlaması yaşıyor çünkü arkadaşlarıyla çıkıp gezmesine izin vermiyorum.”

Demet Akalın'dan Hülya Avşar Açıklaması

Demet Akalın, Hülya Avşar ile yaşanılan şarkı polemiğine son noktayı koydu. Hülya Avşar'ın kendisine kırılmadığını hatta esprili bir şekilde mesajlaştıklarını belirten şarkıcı; “Çıkan haberleri okudukça utandım, üç gün olayın ezikliğini yaşadım. Neyse ki üç gün sonra o beni aradı. Allah’tan böyle şeylere takılacak bir kadın değil. Şarkının parasını da ödemiştim” dedi.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi