Söz Dizisi Oyuncuları ve Konusu Üsteğmen Yavuz Tolga Sarıtaş Yeni Dizi ile Geliyor

Tolga Sarıtaş yeni bir dizi ile ekranlara geliyor. Tolga Sarıtaş Söz dizisini Üsteğmen Yavuz'u canlandıracak. Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Mustafa Yıldıran, Görkem Sevindik ve Eren Vurdem'in oyuncu kadrosunda yer aldığı Söz çok yakında Star TV ekranlarında.

Söz Dizisi Oyuncuları ve Konusu Üsteğmen Yavuz Tolga Sarıtaş Yeni Dizi ile Geliyor Son Haberler
Bu içerik 280 kez okundu.

Tolga Sarıtaş yeni bir dizi ile ekranlara geliyor. Tolga Sarıtaş Söz dizisini Üsteğmen Yavuz'u canlandıracak.
Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Mustafa Yıldıran, Görkem Sevindik ve Eren Vurdem'in oyuncu kadrosunda yer aldığı Söz çok yakında Star TV ekranlarında. 

Söz Dizisi Türkiye’yi ekranlara bağlayacak gibi görünüyor. Söz dizisinin oyuncu kadrosu da dikkat çekici isimlerden oluşuyor. Atakan’ın yanı sıra Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Mustafa Yıldıran, Görkem Sevindik ve Eren Vurdem yer alıyor.

Söz dizisinin konusu : Dizinin yapımcılığını Tims&B firması üstlendi. Dizinin senaristliğini Ethem Özışık, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapıyor. Söz dizisi ‘Nişanlısının ölümü üzerine intikam planları yapmaya başlayan bir bordo berelinin’ hikayesini konu alıyor. İlk tanıtımı büyük heyecan yaratan Söz, yakında Star TV’de ekrana gelecek.

Televizyon dünyasının iki başarılı ismi Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapım şirketlerinin birleşmesi ile oluşan TIMS&B’nin ilk projesi için geri sayım başladı. Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, “Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken “Söz” dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Tanıtımda; bir çatışmanın ortasında yüze yakın teröristin arasında kalan Özel Kuvvetler Timi’nin on iki mensubu, bu umutsuz anın içinde ve ölümün kıyısındayken, komutanlarına hayatta kalacaklarına ve görevi tamamlayacaklarına dair “Söz” veriyor. Dizinin adına da gönderme yapan tanıtım, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü.

 

 

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi’nin hikayesini konu alan “Söz” dizisinin çekimleri ise tüm hızıyla devam ediyor.

Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar
Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

On iki kahraman asker
Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor.

 

 

Star Tv ekranlarında Özel Kuvvetler de görevli bir timin hikayesinin anlatıldığı, başrollerinde Aybüke Pusat ve Tolga Sarıtaş gibi isimlerin yer aldığı dizide senaryo gereği Tolga Sarıtaş’ın can verdiği karakterin nişanlısı öldürülür ve O’nun için intikam yemini ederek operasyonlara çıkarlar.

Söz Dizisi Üsteğmen Yavuz Tolga Sarıtaş
12 kişilik timin lideri olan Üst Teğmen Yavuz korkusuz, Cesaretli bir o kadar merhametli, düşmana karşı acımasız. Liderlik vasıfları yüksek. Dizide Üst Teğmen Yavuz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tolga Sarıtaş‘tır.

Söz Dizisi Aybüke Pusat Kimdir? Doktor Elif

1995 yılında Ankara da dünyaya gelen oyuncu Miss Turkey 2014 Türkiye finalisti. Güzel oyuncu ilk olarak Medcezir dizisi ile tanınmıştır. 172 boyunda 48 kg ağırlığındaki oyuncu Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Söz Dizisi Hafız Kimdir?
Dizide Hafız karakteri de en önemli karakterlerden birisi olacak gibi. Dizide Hafız karakterine can veren oyuncumuzun gerçek adı Çağan Atakan Arslan’dır. Çağan Atakan Arslan 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiş, 188 boyundadır

Söz dizisinin önemli karakterlerinden birisi olan Hafız karakterine can veren Çağan Atakan Arslan 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır. Ayrıca Survivor yarışmasında ün kazanan Atakan Arslan bu yarışmada Avatar lakabını da almıştır.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi