Survivor 2017 Yeni Oyun Kuralları Yeni Gelen Yarışmacılar SMS Oylaması Sonuçları

Survivor 2017 4 yeni yarışmacı daha eklendi. 4 Yeni yarışmacıdan SMS oylaması sonrası 3 yeni yarışmacı takımlara dahil olacak. 1 yeni yarışmacı ise elenecek. Survivor 2017 yeni oyun kuralları haberimizde.

Survivor 2017 Yeni Oyun Kuralları Yeni Gelen Yarışmacılar SMS Oylaması Sonuçları Son Haberler
Bu içerik 125 kez okundu.

Survivor 2017 4 yeni yarışmacı daha eklendi. 4 Yeni yarışmacıdan SMS oylaması sonrası 3 yeni yarışmacı takımlara dahil olacak. 1 yeni yarışmacı ise elenecek. Survivor 2017 birçok yenilikle birlikte başladı. En zorlu Survivor sezonu olacak olan Survivor 2017'de yarışmacıları neler bekliyor detaylar haberimizde...

Survivor 2017 başladı. Heyecan dolu yarışmanın ilk bölümünde Acun Ilıcalı yarışmacıları bekleyen zorlukları ve Survivor'ın yeni kurallarını açıkladı. Survivor 2017'nin diğer sezonlardan çok daha zor ve uzun olacağını belirten Acun Ilıcalı, yeni oyun kurallarını da paylaştı.

Survivor oyun kuralları değişti
Survivor 2017'de yarışmacılar artık oyunları iki aşamalı olarak oynayacak. Her iki aşama da 5'te bitecek. 5'e ilk ulaşan takım 1 puan alacak. İkinci aşamada ilk aşamanın galibi olan takım yine 5'e ulaşırsa oyunun kazananı olacak. Eğer eşitlik sağlanırsa, oyunun galibinin en iyilerin çıkacağı son bir oyun belirleyecek.

Survivor 2017'de değişiklik
Acun Ilıcalı, Survivor 2017'de değişikliğe gidildiğini açıkladı. Survivor tarihinde ilk defa ceza oyunlarının olacağını belirten Acun Ilıcalı, "Bırakın bir şey kazanmayı bu oyunları kaybeden zaman içerisinde ne kaybedeceğini öğrenecek" dedi. Ceza oyunlarının ayrı bir gerilim olacağının altını çizen Ilıcalı, "Kazanmaya değil, bu sefer kaybetmemeye de oynayacaksınız" dedi. Ilıcalı, oyun süresinin değişmediğini de söyledi. Ayrıca şartların daha da zor olacağını vurgulayan Ilıcalı, iyi habere geçince de şunları belirtti: "İyi haberi veriyorum şimdi. Kesinlikle mükemmel bir sezon olacak. Bu iyi haber seyircilerimiz ve bizim için iyi haber ama sizin içinde iyi haber aslında. Bu sene unutlmayacak bir Survivor'ı hep beraber yaşayacağız"

Survivor 2017 ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve eleme adayları belli oldu. Survivor 2017 ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı Furkan Kızılırmak'ın üstün performansı ile kazandı. Böylece ilk eleme Gönüllüler takımından olacak.

Gönüllüler takımında Volkan bireysel dokunulmazlığı kazandı ve bir kişinin ismini söyleme hakkı kazandı.

Gönüllüler ada konseyinde ise Erdi ve Fulya'nın adı en çok yazıldı ve eleme potasına giren ilk iki isim oldu.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
Beşiktaş'ın Rakibi Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi 2017 Çeyrek Final Eşleşmeleri
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi
İçerde Dizisi Sema Komiseri Kim Oynuyor Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy Sevgili mi