Survivor 3 Nisan Fragmanı Adem Sabriye Serhat Kavgası Acun Açıkladı Diskalifiye Var mı

Survivor 3 Nisan fragmanı yayınlandı. Fragmanda Serhat Akıni Sabriye ve Adem Kılıçcı arasında, küfürler ve tekmeler görülüyor. Acun Ilıcalı ise açıklamasında bu tip küfür ve şiddete hiçbir zaman müsamaha göstermeyeceklerini açıkladı. Adem Sabriye Serhat kavgası sonrası Survivor'da ilk diskalifiye olup olmayacağı merak konusu detaylar haberimizde.

Survivor 3 Nisan Fragmanı Adem Sabriye Serhat Kavgası Acun Açıkladı Diskalifiye Var mı Son Haberler
Bu içerik 149 kez okundu.

Survivor 3 Nisan fragmanı yayınlandı. Fragmanda Serhat Akın, Sabriye ve Adem Kılıçcı arasında, küfürler ve tekmeler görülüyor. Acun Ilıcalı ise açıklamasında bu tip küfür ve şiddete hiçbir zaman müsamaha göstermeyeceklerini açıkladı. Adem Sabriye Serhat kavgası sonrası Survivor'da ilk diskalifiye olup olmayacağı merak konusu detaylar haberimizde.

Survivor 3 Nisan fragmanı Serhat Akın, Sabriye ve Adem Kılıçcı kavgası

 

2 Nisan 2017 Survivor Eleme Adayları Belli Oldu. Dokunulmazlık oyunlarının ikincisini Gönüllüler takımı kazandı. İlk dokunulmazlığı ise Ünlüler takımı kazanmıştı. Böylece iki yarışmacı ünlülerden, iki yarışmacı gönüllüler takımından eleme adayı olarak belirlendi.

Survivor'da bıgün dokunulmazlık oyununu kim kazandı, kimin adı yazıldı? Suvivor eleme adayları son dakika haberleri yazımızın devamında. 

Survivor 2017 dün akşam nefes kesen bir dokunulmazlık oyunuyla ekrana geldi. Dokunulmazlık mücadelesini kaybeden takım ada konseyine giderek eleme adaylarını belirledi. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? En çok kimin adı yazıldı?
 

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı sorusu cevap buldu. 2 Nisan akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda Gönülüler takımı ünlüler takımını yenerek dokunulmazlığı kazandı. 1 Nisan akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kazanmıştı.

ELEME ADAYLARI KİMİN ADI YAZILDI?

Dokunulmazlığı kaybederek ada konseyine iki kişinin ismini belirlemek için giden ünlüler takımında eleme potasına giren yarışmacılar Sabriye ve Adem Kılıçcı oldu.

Dokunulmazlığı kaybederek ada konseyine iki kişinin ismini belirlemek için giden gönüllüler takımında eleme potasına giren adaylar belirlendi. Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday, Berna'yı eleme adayı olarak belirlerken, takım içi oylamada en çok adı yazılan Erdi ise potaya giren ikinci aday oldu.

ELEME POTASINDAKİ YARIŞMACILAR

1) Erdi

2) Berna

3) Sabriye

4) Adem Kılıçcı


BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU GÖNÜLLÜLERİ ZORLADI

Dokunulmazlığı kaybederek bireysel dokunulmazlık oyununa giden gönüllüler takımı, küp oyununda bir hayli zorlandı. Üst üste koydukları küpleri düşürmemek için mücadele eden yarışmacılar, bireysel dokunulmazlığı kazanarak yarışmaya devam eden isim olmak istedi. Bireyse dokunulmazlığı Ogeday kazandı

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi