Survivor 31 Ocak 2017 Kim Elendi 2. Hafta Elenen Yarışmacı Belli Oldu

Survivor 2017 2. haftada elenen yarışmacı belli oldu. Eleme potasındaki yarışmacılar Sadin, Denisa, Sabriye ve Seda SMS sonuçları belli oldu. Survivor ikinci haftasında elenen yarışmacı haberimizde.

Survivor 31 Ocak 2017 Kim Elendi 2. Hafta Elenen Yarışmacı Belli Oldu Son Haberler
Bu içerik 337 kez okundu.

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyunları oynandı ve eleme adayları belirlendi. Eleme potasına giren 4 yarışmacı Sadin, Denisa, Sabriye ve Seda'dan biri Survivor 2017'ye 2. haftada veda etti. Survivor sms sonuçlarına göre 2. haftada elenen yarışmacı Seda oldu.

Survivor 2017'de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu da oynandı. İlk dokunulmazlığı kazanan ünlüler ikinci dokunulmazlık oyununu kazanamadı ve dokunulmazlığı gönüllülere kaptırdı.

Ünlüler bireysel dokunulmazlık oyununu İlhan Mansız kazandı. İlhan Mansız Sabriye'nin ismini verdi

Dün yapılan dokunulmazlık oyununu gönülüler takımı kaybetmiş ve eleme potasına Sadin ile Denisa girmişti.

Ada konseyinde yapılan oylamada ise Seda eleme potasına giren ünlü oldu.

Böylece eleme potasındaki yarışmacılar: Sadin, Denisa, Sabriye ve Seda oldu.

SMS sonuçlarına göre en düşük oyu alan Seda Survivor 2. haftada veda eden ünlü oldu.

DENİSA Ada Konseyinde Ne Dedi
Gönüllüler takımının konseyde ismi en çok yazılan yarışmacısı Denisa, kendisinin suçlu ilan edildiğini söyledi. Denisa ikinci konsey gecesi ise duygularını şöyle ifade etti: Tabii ki kutudan 7 tane Denisa ismi çıktığı için çok üzgünüm, ama diğer iki adayın bizim takımdan olmaması beni çok mutlu etti. Hayırlısı neyse o olsun. Tabii ki ben de sevenlerime güveniyorum ve burada kalmak istiyorum. Kaldığım sürece de elimden gelen mücadeleyi vermeye devam edeceğim.

SADİN Ada Konseyinde Ne Dedi
İkinci haftanın ilk dokunulmaz oyununu kaybeden gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Ogeday'ın "Performansının yeterli olmadığını düşünüyorum" diyerek adını verdiği Sadin, konseyde duygularını şu sözlerle dile getirdi: Geçen hafta konseyde SMS ile gönüllüler adasını kendi isteğimle tecih ettim. Ancak ikinci günden benim ismim söylendi. Neden söylendi onu da anlamadım. Performans bahanesi edildi. Halbuki bugün ben çıktığım oyunlarda performansımı da sergiledim. Herkes benim nasıl nerede performans sergileyeceğimi de çok iyi biliyor. Adadaki bana karşı yakınlaşmaların olmadığını düşünüyorum. Bazı arkadaşlar biraz samimi geldi bazıları ise baya uzak kaldılar bana. Ben, Erdi ve Berna arkadaştan biraz daha samimiyet gördüm. Onların yanına yaklaştım. Benim bu yaklaşımım karşısında benim ismimin söylediğini düşünüyorum. Eğer halkım beni SMS ile buraya getirdiyse eğer gönüllür adasında istemediğimi düşünüyorsa bu arkadaşlar, istenmediğim yerde kalmam evime dörenim.

Ada Konseyinde Seda ne dedi:

İlk heyecanla 'Kırgın değilim' dedim ama kırgınım. Hatta kimlerin ismimi yazdığını hafif hafif düşünmeye başladıkça daha çok kırıldım. Ben tartışmaların resmen bir kurgu gibi içine çekildim. Daha sonra hallettik, halletmemize rağmen ismim yazıldı. Bu takımda beden olarak parkura benden daha az uygun olan, takım için daha az yararlı olan insanlar var. Takım ruhu olsaydı benim ismim çıkmazdı. Demek ki başka şeyler geçerliymiş. Gruplaşma olduğunu söylüyordum. İsmimin yazılmasıyla bunun kanıtlanmış olduğunu düşünüyorum. Yine de teşekkür ediyorum. Demek ki onlardan biri olmadığım için yazılmışım. Bu da benim için bir avantaj. Farklı olmak iyidir.

SABRİYE ŞENGÜL Ada Konseyinde Ne Dedi:
İlhan Mansız'ın ismini vermesiyle veda konseyine eleme adayı olarak kalan Sabriye: Çok üzgünüm. Sevdiğim insandan, İlhan ağabeyi çok seviyordum. Yüzüme ayrı konuştu kalktı burada başka bir şey söylüyor. Gerçektan çok kırıldım.

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2017 Eser West Neden Diskalifiye Oldu Yerine Yeni Yarışmacı Kim Oldu
Survivor 2017 Eser West Neden Diskalifiye Oldu Yerine Yeni Yarışmacı Kim Oldu
Karabükspor 2-1 Beşiktaş Süper Lig Son Puan Durumu
Karabükspor 2-1 Beşiktaş Süper Lig Son Puan Durumu