Survivor Kim Gitti 29 Mart 2017 Survivor Erdi Ünver, Berna Keklikler, Gökhan, Bulut Kim Elendi

Survivor 2017'de bir eleme konseyi daha geride kaldı. Elemeye çıkan 4 isim Erdi Ünver, Berna Keklikler, Gökhan, Bulut kim yarışmaya veda etti.

Survivor Kim Gitti 29 Mart 2017 Survivor Erdi Ünver, Berna Keklikler, Gökhan, Bulut Kim Elendi Son Haberler
Bu içerik 247 kez okundu.

Survivor Bu Hafta elemem bu akşam yapıldı. Her hafta salı akşamı yapılan eleme gecesi bu hafta 1 gün sonra yani bugün Çarşamba günü yapıldı. Survivor'da eleme adayları Erdi Ünver, Berna Keklikler, Gökhan, Bulut

Peki bu akşam Survivor'da kim elenecek Erdi mi, Berna mı, Gökhan mı, Bulut mu? SMS sonuçlarına göre en düşük oyu alan ve elenen kim oldu.

Survivor 2017'de bir eleme konseyi daha geride kaldı. Elemeye çıkan 4 isimden biri olan Bulut yarışmaya veda etti. 

Survivor 2017'de bu hafta kim elendi belli oldu. Survivor eleme adayları belli oldu! Peki Survivor 2017'de 29 Mart eleme sonucuna göre en az SMS oyu alan ve elenen yarışmacı kim oldu  Erdi mi, Berna mı,  Gökhan mı, Bulut mu işte son dakika gelişmesi.
Survivor'da eleme adayları belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında, bireysel sembol oyununu kazanan Volkan, Survivor'da haftanın son eleme adayı olarak Gökhan'ın adını söyledi. İşte Survivor'da bu haftanın eleme potasındaki yarışmacıları...

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi.  Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında, bireysel sembol oyununu kazanan Volkan, haftanın son eleme adayı olarak Gökhan'ın adını söyledi.. İsmi daha çok yazılan Bulut haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

ELEMEYE KALAN İSİMLER!

1. Erdi Ünver
2. Berna Keklikler

3. Gökhan

4. Bulut

Adem'in zor anları...

Dokunulmazlık oyunu sırasında Adem'in karnına sancı girdi.

Sema merdivenlerden düştü!

Sakatlığını yakın zaman önce atlatarak yeniden parkurlara dönen Ünlüler Takımı yarışmacısı Sema'nın peşini şanssızlıklar bırakmıyor.

Dokunulmazlık oyununda Elif'e karşı yarışan Sema, merdivenlerden düştü. Buna rağmen yarışı bırakmayan yarışmacı, oyuna kaldığı yerden devam etti. Yeniden hızlanan sema, hem oyunu tamamladı hem de puanı kazanan taraf oldu.

Semih'ten çarpıcı yorum: 'Sema oyuna girince tedirgin oldular!'

Semih Öztürk, bir ay sonra parkurlara geri dönen Sema'nın performansını yorumladı.
Semih, Gönüllüler'deki bayan yarışmacıların Sema yarışmaya karar verdikten sonra tedirgin olduğunu söyledi.

SURVİVOR İLK DOKUNULMAZLIK SONRASI ELEMEYE KİMLER KALDI?

Survivor 2017'de oynanan dokunulmazlık oyununda adeta nefes kesen bir mücadele yaşandı. Ekranların herkes tarafından büyük bir hızla devam eden, dünyanın en zor yarışması olarak gösterilen survivor'da heyecan doruktaydı. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam adalarından bir kişinin gitmemesi için mücadele etti. Sema Apak 1 ay sonra ilk defa sahalara dönerken; Gönüllüler takımında tartışma çıktı. Fikrinin alınmadığını düşünen Berna, "Bana da sorun. Ben de bir yarışmacıyım..." diyerek Ogeday'a yüklendi. İkili arasındaki tartışma ses tonu yükselerek bir süre devam etti.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor'da 25 Mart Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı. İki takım içinde oldukça önemli olan dokunulmazlık oyununda adaya birleşme partisi öncesinde kimse veda etmek istemiyor. Bu yüzden bu akşam oynanan yarışma oldukça çekişmeli geçti. Ünlüler ve Gönüllüler takımı adeta kanlarının son damlasına kadar mücadele ettiler. Ünlüler takımında Serhat Akın hasta olduğu için oyunlarda yer almadı. Fakat Sema Apak 1 aylık sakatlığın ardından sahalara muhteşem bir dönüş yaptı. Oynadığı oyunların ardından ilk defa yarışmaya çıkıyomuşçasına heyecanlandım sözlerini kullandı. Gönüllüler takımı bu akşam oynanan oyunun ilk turunu rahatlıkla kazandılar. İkinci turda ise ünlüler takımı rüzgarı esti. Aralarındaki gerginlik nedeniyle motivasyonu düşen Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu Ünlüler'e kaptırdı. Böylece 3 hafta gibi uzun bir süre sonra ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR'DA BİRLEŞME PARTİSİNE KİMLER KALDI?

Survivor 2017'de birleşme partisine kısa süre kaldı. İki yarışmacı birleşme partisine gitmeyi garantiledi. Birleşme partisine iki hafta kala oynanan sembol oyunu, final niteliği taşıdı. Sembol oyunları sonucunda bir erkek ve bir kadın yarışmacı iki haftalık dokunulmazlık kazanarak birleşme partisine gitmeyi garantilemiş oldu. Erkekler sembol oyununu kazanan Furkan Kızılay, Survivor birleşme partisine gitmeye hak kazandı. Kızlar sembol oyunu sonucunda ise Tuğçe Melis Demir birleşme partisine gitmeyi garantiledi.

BİRLEŞME PARTİSİNE KALAN İSİMLER!

1. Furkan Kızılay
2. Tuğçe Melis Demir

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi.  Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında, bireysel sembol oyununu kazanan Volkan, haftanın son eleme adayı olarak Gökhan'ın adını söyledi.. İsmi daha çok yazılan Bulut haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

ELEMEYE KALAN İSİMLER!

1. Erdi Ünver
2. Berna Keklikler

3. Gökhan

4. Bulut

 
Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Güvenpark'a Cami Yapılacak mı Melih Gökçek Yanıtladı
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi
Son Haberler Dünya Haber Siteleri Referandum Sonuçlarını Manşetten Verdi