Haber Detayları

Tofaş, mesleki eğitime destek için Kayseri'de

– Tofaş’ın hayata geçirdiği “Mesleki Eğitime Destek Programı” ile üniversite ve lise atölye çalışmalarında kullanılmak üzere hazırlanan 56 aracın teslimatları sürüyor

Tofaş, mesleki eğitime destek için Kayseri'de

İSTANBUL (AA) – Tofaş’ın hayata geçirdiği “Mesleki Eğitime Destek Programı” ile üniversite ve lise atölye çalışmalarında kullanılmak üzere hazırlanan 56 aracın teslimatları sürüyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, uzun soluklu sosyal sorumluluk projelerine imza atmayı sürdüren Tofaş’ın büyük önem verdiği projesinin bu seferki teslimatı Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

Fiat Satış Direktörü Mahmut Karacan, yeni teknolojilere hakim teknik insan gücünün yetiştirilmesi hedefi ile hazırlanan bir Egea aracı, Fiat İnciroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu ile birlikte Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven’e teslim etti.

Tofaş’ın “Mesleki Eğitime Destek Projesi” kapsamında bugüne kadar 15 üniversite ve 2 meslek teknik anadolu lisesine araç teslimatı yapıldı.

Öğrencilerin, otomobil üzerinde araştırma-geliştirme safhalarını ve çalışma prensiplerini deneyimlemelerinin hedeflendiği “Mesleki Eğitime Destek Programı”nın sonunda, Türkiye genelinde 43 üniversite ve 13 meslek lisesine araç teslimatı gerçekleştirilmiş olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ