Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı Neden Yok

Dün yayınlanan ve reyting rekorları kıran Vatanım Sensin yeni bölümü ile ekrana geldi. Vatanım Sensin son bölüm son sahnede Cevdet, hiç beklenmeyen bir şey yaptı ve eşi Azize'ye boş ol boş ol boş ol diyerek boşandı. Peki Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı yayınlandı mı detaylar haberimizde.

Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı Neden Yok Son Haberler
Bu içerik 136 kez okundu.

Dün yayınlanan ve reyting rekorları kıran Vatanım Sensin yeni bölümü ile ekrana geldi. Vatanım Sensin son bölüm son sahnede Cevdet, hiç beklenmeyen bir şey yaptı ve eşi Azize'ye boş ol boş ol boş ol diyerek boşandı. Peki Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Merka la beklenen Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak merakla bekleniyor.

Vatanım Sensin son bölümde neler oldu?

Silahların bulunduğu etrafta iyiden iyiye duyulurken, İzmir'de bayram havası esiyor. Öte yandan Cevdet, vazifenin sonuna geldiğini düşünerek, gelecek hayalleri kurmaya ve planlamaya başlıyor. Yüzbaşı Yakup, Cevdet'e Mustafa Kemal'den bir mektup getiriyor. Mektupta, Cevdet'i yanında görmek istediğini dile getiren Mustafa Kemal'e Eşref şiddetle karşı çıkıyor ve Eşref, Cevdet'e tarafını seçmesini istiyor. Cevdet, Mustafa Kemal Paşa'dan aldığı mektupla, yeni bir yol haritası mı çizecek yoksa Tevfik'le aynı tarafta olduklarını ve bunca zaman bunu ondan saklayan Eşref'le mi yola devam edecek? 

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Senan Kara (Veronika), Baki Davrak (Vasili), Şebnem Hassanisoughi (Eftalya), Celile Toyon (Hasibe), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Kubilay Aka (Ali Kemal)

Son Haberler, Son Dakika Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2017 Eser West Neden Diskalifiye Oldu Yerine Yeni Yarışmacı Kim Oldu
Survivor 2017 Eser West Neden Diskalifiye Oldu Yerine Yeni Yarışmacı Kim Oldu
Karabükspor 2-1 Beşiktaş Süper Lig Son Puan Durumu
Karabükspor 2-1 Beşiktaş Süper Lig Son Puan Durumu