Yoğun kar yağışı vatandaşlara zor anlar yaşattı

İSTANBUL Yoğun kar yağışı vatandaşlara zor anlar yaşattı İstanbul’da etkisini sürdüren kar yağışı araç sürücülerine ve işe gitmek isteyen vatandaşlara zor anlar yaşattı

 Yoğun kar yağışı vatandaşlara zor anlar yaşattı İHA
Bu içerik 50 kez okundu.
İstanbul’da etkisini sürdüren kar yağışı araç sürücülerine ve işe gitmek isteyen vatandaşlara zor anlar yaşattı. Buzlanan yollarda ilerlemeye çalışan araçlar kayarken vatandaşlar da yürümekte zorluk çekti.
Geçtiğimiz cuma günü başlayan ve kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışı devam ediyor. İstanbul trafiğini kilitleyen kar yağışı haftanın ilk gününde de etkisini sürdürdü. Bugün işlerine gitmek için evden çıkan vatandaşlar sabahın ilk saatlerinde zor anlar yaşadı. İş yerine otomobilleriyle gitmek isteyen vatandaşlar buzlanma nedeniyle yokuş inmekte ve çıkmakta güçlük çekti. Ara sokaklarda meydana gelen buzlanma nedeniyle bazı araçların kaydığı görüldü. Ara sokaklarda yoğun trafik oluştu.
Toplu taşıma kullanmak isteyen vatandaşlar ise günledir devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle belli noktalara kadar yürümek zorunda kaldı. Toplu taşıma araçlarının buzlanmadan ve trafikten dolayı ara sokaklara girmemesi üzerine vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yürümek zorunda kalan vatandaşlar yoğun kar yağışı ve kaygan yolda düşmemek için büyük bir çaba gösterdi.
(Mustafa Esen/İHA)
Son Haberler, Son Dakika İSTANBUL Haberleri
Haber İçin Yorumunuz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2017 Eser West Neden Diskalifiye Oldu Yerine Yeni Yarışmacı Kim Oldu
Survivor 2017 Eser West Neden Diskalifiye Oldu Yerine Yeni Yarışmacı Kim Oldu
Karabükspor 2-1 Beşiktaş Süper Lig Son Puan Durumu
Karabükspor 2-1 Beşiktaş Süper Lig Son Puan Durumu