Haber Detayları

27 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı?

27 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı?
  • Spor
  • 28 Nisan 2019

27 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

27 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? TV8 ekranlarının heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor'da gerilim dolu yarışmalar izleyenlerin karşısına çıkıyor. Son olarak Hikmet ile Yusuf arasında yaşanan kavga damga vurmuştu. Siyah ve beyaz takım arasında yaşanan yarışmalar sonrasında hangi takımın dokunulmazlık ödülünü kazandığı merak ediliyor. İşte 27 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

27 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? TV8 ekranlarında izleyicilere keyfli dakikalar yaşatan Survivor’da eleme heyecanı yaşanacak.26 Nisan akşamı yayınlanacak 56. bölüm sonrasında ilk dokunulmazlık ödülünü hangi takımın kazanacağı belli olacak.Hikmet ile Yusuf arasında yaşanan kavga damga vurmuştu. Siyah ve beyaz takım arasında yaşanan yarışmalar sonrasında hangi takımın dokunulmazlık ödülünü kazandığı merak ediliyor. Dokunulmazlık ödülünü kazanan takım araştırılmaya başlandı. İşte 27 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? Merak edilen detaylar haberimizde…

Survivor’un yayınlanan son bölümlerinde ödül oyunu sırasında Hikmet ile Yusuf arasında gerginlik olması sonrası her iki yarışmacının da alacağı ceza merak konusuydu. Programın sunucularından Murat Ceylan iki yarışmacının aldığı cezayı duyurdu.

CEZALARI BELLİ OLDU

Survivor’da merakla beklenen soru cevabını buldu. Geçtiğimiz günlerde oyun sırasında büyük bir tartışmaya giren Hikmet ve Yusuf’un alacakları cezalar belli oldu.

ÜÇER OYUN OYNAMAYACAKLAR

Yarışmanın sunucularından Murat Ceylan’ın konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde;

“Hikmet ve Yusuf arasındaki gerginlik sonrası alınan kararı açıklıyorum. Hikmet ve Yusuf 3’er oyunda oynamayacaklar ve 3’er ödülden yararlanamayacaklar. Eğer bir kez daha bu ikili tansiyonu yükseltirlerse haklarında hiç istenilmeyen bir karar verilecek.”

Haberin detayını Kaynağından okumak için 27 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ