Haber Detayları

Acun Ilıcalı Survivor Reytinglerinden Pek Memun Değil

Acun Ilıcalı Survivor Reytinglerinden Pek Memun Değil

Acun Ilıcalı Survivor Reytinglerinden Pek Memun Değil. Ünlüler olmayınca reytingler düştü. Bu yıl Survivor’da reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyen Survivor için yeni projeler üretilmeye başlandı. Acun Ilıcalı, ada konseyinde “Bu sene niyeti bozduk” diyerek 10 araba vereceklerini duyurdu. Acun Ilıcalı Survivor Reytinglerinden Pek Memun Değil haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Acun Ilıcalı Survivor Reytinglerinden Pek Memun Değil. Ünlüler olmayınca reytingler düştü. Reytinglerde beklenilen başarıyı elde edemeyen Survivor Türkiye – Yunanistan‘da yarışmacılar için yeni sürprizler yapılmaya başlandı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor’ın son ada konseyinde büyük bir sürprizi duyurdu. 

“NİYETİ BOZDUK”

Ilıcalı, ‘Survivor Türkiye- Yunanistan’ın 29’uncu bölümündeki ada konseyinde, yarışmacılara müjdeli haberi “Niyeti bozduk” diyerek ilginç bir şekilde verdi. Ilıcalı, “Arkadaşlar bu sene niyeti bozduk. 10 tane araba dağıtacağız. Başarılı takımda olursanız ve şansınız da yaver giderse belki 2 araba, belki 3 araba alırsınız” dedi.

İLK ARABAYI TONY KAZANMIŞTI

Ödülü öğrenen yarışmacılar ise mutluluktan ne yapacaklarını bilemedi. Survivor’da geçtiğimiz hafta oynanan ilk araba oyununu Yunan takımından Tony kazanmıştı.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Acun Ilıcalı Survivor Reytinglerinden Pek Memun Değil TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ