Haber Detayları

Ali komiser öldü mü?

Ali komiser öldü mü?

Ali komiser öldü mü? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Arka Sokaklar 514. bölüm izle! Kanal D ekranlarının merakla takip edilen dizisi Arka Sokaklar yayınlanacak 514. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 19 Nisan cuma akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde; Ali ölecek mi? Sorusunun cevabı belli olacak. Son bölümde Asaf tarafından bıçaklanarak ölüme terk edilen Ali için yoğun bakım önünde meraklı bekleyiş sürüyor. Pınar başta babası olmak üzere tüm ekibe çok kızgındır. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Arka Sokaklar 514. bölüm izle! Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın son olarak yayınlanan yeni bölüm fragmanında kılınan cenaze namazı akıllara Ali öldü mü? sorusunu getiriyor. Ali’nin bıçaklanmasının ardından ölüme terk edilmiş halde bulunarak hastaneye kaldırılmıştı. Pınar bütün olanlar için ekip ve babasını suçlamaya devam ederken, Ali’ye ne olacağı merakla bekleniyor. 19 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak 514. bölüme dizinin hayranları büyük ilgi gösteriyor.Ekip Ali’nin intikamını alabilecek mi? Sevilen dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.İşte Arka Sokaklar 514. bölüm izle! Ali öldü mü? Merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 514. Bölüm Fragmanı yayında! Ameliyat sırasında kalbi duran Ali, öldü mü? Cenaze merasimi Ali’ye mi ait?

İç kanama geçiren Ali, ikinci kez ameliyata alınır. Ameliyat sırasında kalbi durur. Rıza Baba, Ali için gerekli olan karaciğer donörünü bulmuş hastaneye getirmiştir. Bu donör Ali’nin babasıdır. Ameliyathane kapısında endişeli bir bekleyiş sürmektedir. Doktor elinden geleni yapar. Ali ölümle, yaşam arasındaki ince çizgidedir. Pınar, kalbinin durduğu haberini alır ve yıkılır.

ARKA SOKAKLAR 514. BÖLÜM İZLE

Ekip, tam tekmil bir cenaze merasimindedir. Cenaze herkesi yasa boğmuştur. İzleyenlerin merakla beklediği sahne Ali’nin cenazesine mi ait? Tabuttaki kişi kim?

Bu sırada Hüsnü, Barış isimli bir kişinin izini sürmektedir. Hüsnü’nün de izini süren bir kişi vardır. Hüsnü, haber alamadığı Barış’ın evine gittiğinde bu şahıs onun arkasından sinsice yaklaşır ve silahını doğrultur. Hüsnü’nün hayatı tehlikededir!

Arka Sokaklar, heyecan dolu bölümüyle 19 Nisan Cuma akşamı saat 19.45’te Kanal D’de!

Haberin detayını Kaynağından okumak için Ali komiser öldü mü? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ