Haber Detayları

Arka Sokaklar 510. bölüm izle! Bahar zor duruma düşüyor!

Arka Sokaklar 510. bölüm izle! Bahar zor duruma düşüyor!

Arka Sokaklar 510. bölüm izle! Bahar zor duruma düşüyor! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Arka Sokaklar 510. bölüm izle! Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Kanal D ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkıyor.Bahar yeni operasyona gönüllü olarak kendisini tehlikeye atıyor.Mesut alkolden kurtulmak için hastahaneye yatıyor.Ekip zorlu görevden başarıyla çıkmak için mücadele ediyor.Diziyi internet üzerinden izlemek için linki haberimizde yer alıyor.İşte Arka Sokaklar 510. bölüm izle! Bahar zor duruma düşüyor! Detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Arka Sokaklar 510. bölüm izle! Kanal D’nin yıllardır ekranlardan eksilmeyen fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüye izleyenlerin karşısına çıkacak.Uyuşturucu çetesine yapılan operasyonda iki kamyon şöförü öldürülürken, kurtulan şöförü Bahar tanıyor.Geçmişte çeteye Dilek ismiyle sızan Bahar’ı zor bir görev bekliyor.Çetenin lideri Tarık, Bahar’a takıntılı şekilde aşıktır.Polis memuru Faruk operasyonda Tarık tarafından pusuya düşürülerek öldürülmüştür. Tarık, Bahar ile ilişkisi olduğunu düşündüğü için Faruk’u öldürmüştür.Diziyi internet üzerinden izlemek isteyenler Kanal D canlı izleme linkini araştırmaya başladı. İşte Arka Sokaklar 510. bölüm izle! Bahar zor duruma düşüyor! Detayları haberimizde bulabilirsiniz…

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arka Sokaklar’da geçtiğimiz bölümde yaşadıklarına daha fazla dayanamayan Mesut intihar etmeyi göze almıştı.Son anda Hüsnü ile Rıza Baba’nın yetişmesiyle önlenen intihar sonrası Mesut tedavi görmek için hastahaneye yatıyor.Selin’e yolladığı mektup ile içini döken Mesut izleyenlere hüzün dolu dakikalar yaşatmıştı.Haraç çetesine yapılan operasyonlar sonrasında Tunç ölüm tehlikesi atlatıyor.

ARKA SOKAKLAR 510.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

ARKA SOKAKLAR 510.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Başrollerinde Zafer Ergin,Özgür Ozan, Şevket Çoruh ve İlker İnanoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak.

Yeni bölümde; Uyuşturucu çetesine yapılan operasyonlarda iki tır şöförünün vurulması sonrasında sağ kurtulan şöförü Bahar tarafından tanınması olayların başlangıcı oluyor. Geçmişte Bahar’ın farklı isimle katıldığı bir operasyonda içine sızdığı çetenin lideri Tarık takıntılı şekilde Bahar’a aşıktır.Bu sebepten dolayı Polis memuru Faruk’u öldürecek kadar gözü kördür.Engin ile Bahar operasyona giderken zor saatler geçiriyorlar.

Teknede ölü bir kadın bulunur.Teknenin sahibi Asaf tek şüpheli olurken genç kadın Engin tarafından tanınmaktadır.Asaf’ın dişli avukatı Müge aynı zamanda sevgilisidir.Engin,Asaf’ı merkezde görmek istediğini söylesede Müge onları beklenmedik bir yere götürecektir.

Eray isimli bir gencin cesedi kıyıya vurmuş şekilde bulunur. Son günlerde, “Beyaz Balık” isimli bir oyunla oynadığı tespit edilir. Mustafa isimli bir diğer genç de son zamanlarda garip davranışlar içindedir. Önce sınıf arkadaşının kafasına odunla vurur, daha sonra okulu yakmaya kalkışır.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Arka Sokaklar 510. bölüm izle! Bahar zor duruma düşüyor! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ