Anasayfa » Magazin » Bay Yanlış Hangi Sitede Mekanda Çekiliyor Oyuncuları ve Konusu

Bay Yanlış Hangi Sitede Mekanda Çekiliyor Oyuncuları ve Konusu

Bay Yanlış dizisi yaz sezonunun bomba dizilerinden birisi. İzleyicilerden tam not alan dizinin nerede çekildi çok merak ediliyor. Yüksek katlı, boğaz ve deniz manzaralı ve havuzlu olan residence herkesin aradığı mekan olarak dikkat çekiyor. Ev sahneleri Brandium Ataşehir Residence’ta çekiliyor.

Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?
Bay Yanlış Cuma 20.00’de FOX’ta!
Bay Yanlis dizisi oyunculari
Oyuncular
  • Özgür Atasoy (Can Yaman)
  • Ezgi İnal (Özge Gürel)
  • Cansu Akman (Fatma Toptaş)
  • Deniz Koparan (Cemre Gümeli)
  • Levent Yazman (Gürgen Öz)
  • Ozan Dinçer (Serkay Tütüncü)
  • Serdar Öztürk (Sarp Can Köroğlu)
  • Soner Seçkin (Taygun Sungar)

Özgür Atasoy Can Yaman
ÖZGÜR ATASOY (CAN YAMAN)

Can Yaman

Özgür Atasoy

Özgür, otuzlu yaşlarının başında , aşka ve kadınlara olan inancını yitirmiş, günü birlik ilişkiler yaşayan, adı gibi özgürlüğüne düşkün, ele avuca sığmayan, adrenalin düşkünü, zengin, iyi eğitim görmüş, yakışıklı bir erkektir. İstanbul’da popüler bir restaurant barın işletmecisi ve sahibidir. Kova burcudur. Seçimlerinde mantığı ön plandadır.
Can Yaman Kimdir?
08 Kasım 1989 İstanbul doğumludur… 2012 yılında Yeditepe üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olmuştur. Çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.
2014 yılında avukat olarak çalışırken aynı zamanda Cüneyt Sayıl Atölyesinde oyunculuk dersi de almıştır.
Can Yaman Ödülleri
Altın Kelebek / En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu Ödülü / 2018
GQ Men of the Year / Yılın Yükselen Oyuncu Ödülü / 2019
Murex D’Or & Beyrut / Lübnan / En İyi Erkek Oyuncu Ödülü / 2019
Can Yaman’ın Oynadığı Diziler
Gönül İşleri / Bedir / 2014 – 2015
İnadına Aşk / Yalın / 2015 – 2016
Hangimiz Sevmedik / Tarık / 2016 – 2017
Dolunay / Ferit / 2017 – 2018
Erkenci Kuş / Can / 2018 – 2019
Bay Yanlış / Özgür / 2020
Ezgi İnal Özge Gürel
EZGİ İNAL (ÖZGE GÜREL)

Özge Gürel

Ezgi İnal

Ezgi, otuzlu yaşların başında, iddiasız, sıradan bir hayat yaşamayı seven, kendi halinde doğal, güzel bir kızdır. Ufak bir şehirde büyüyüp üniversite öğrenimi için İstanbul’a gelmiş bir daha da geri dönememiştir. Halkla ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Ezgi çevresindeki herkese yardım etmeye çalışan, dürüstlükten yana, fedakar biridir. Mantığından çok duygularıyla hareket eden hayalperest bir kızdır. Boğa burcudur.
Özge Gürel Kimdir?
5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. “Kızım Nerede?” dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Daha sonra Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynamıştır. 2014 yılında “Medcezir” dizisinde Ada karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisiyle geniş kitlelerce tanındı.
Özge Gürel’in Oynadığı Dizi ve Fimler
2019 Annem – Mustafa Kotan
2017 İlk Öpücük – Murat Onbul
2017 Organik Aşk Hikayeleri – Alpgiray M. Uğurlu
2014 Bizum Hoca – Serkan Acar, Yılmaz Okumuş
2014 Afra – Alper Altuğ, Göksel Demir
2018 Muhteşem İkili – Kanal D – Çağatay Tosun
2018 Börü – Startv – Can Emre, Cem Özüduru
2017 Dolunay – Startv – Çağrı Bayrak
2016 Yıldızlar Şahidim – Startv – Neslihan Yeşilyurt
2014 Kiraz Mevsimi – Foxtv – Filiz Gülmez Pakman, Eda Teksöz
2014 Medcezir – Startv – Ali Bilgin
2014 Muhteşem Yüzyıl – Yağmur Taylan, Durul Taylan, Yağız Alp
2012 Akaydın Huzur Sokağı – Atv – Şenol Sönmez
2010 Kızım Nerede – Atv – Atilla Cengiz
Özge Gürel’in Aldığı Ödüller
2015 MGD 21. Altın Objektif Ödülleri – Yılın En İyi Komedi Kadın Oyuncusu
2015 Future Fast Ödülleri – En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu
2015 Yeditepe Üniversitesi 3. Dilek Ödülleri – Yılın En İyi Kadın Oyuncusu
Cansu Akman Fatma Toptaş
CANSU AKMAN (FATMA TOPTAŞ)

Fatma Toptaş

Cansu Akman

Ezgi’nin kuzenidir. 35 yaşlarında bakımlı, dış görünüşüne önem veren hoş bir kadındır. Bir hastanenin Halkla İlişkiler Sorumlusudur. İşinde başarılı, iletişimi güçlü, sosyal biridir. Çalıştığı hastanenin ortaklarından doktor Levent ile birliktedir. Koç burcudur.
Fatma Toptaş Kimdir?
Fatma Toptaş 25.11.1981 yılında Mersin‘de doğdu… Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. 2007 yılında MSM’den mezun oldu. Aynı yıl Plato Film Okulu’nda kamera arkası ve oyunculuk eğitimi aldı. Çeşitli oyunluk atölyelerinde eğitimler aldı.
Tiyatro sahnesine ilk çıkışı 2007 yılında Haldun Dormen’in yönetiminde ki ANFİTRİYON adlı müzikal de rol alarak oldu. Duru tiyatroda ŞAHMAT adlı doğaçlama tiyatrosu ile 2 sezon oyunlar oynadı.
Fatma Toptaş, bir çok kısa metraj sinema filminde de oynadı. Bunlardan bir tanesi kendi yazıp yönetip oynadığı kısa metraj film Altın Portakal’da yarıştı ve ödüle layık görüldü.
Fatma Toptaş şu anda GOLD FİLM’İN yapımcılığını yaptığı BAY YANLIŞ adlı dizide oynamaktadır.
Fatma Toptaş’ın Oynadığı Tiyatro Oyunları
Anfitriyon
Şahmat
Fatma Toptaş’ın Oynadığı Diziler
Çok Özel Tim
Doktorlar
Bıçak Sırtı
Hayat Devam Ediyor
Başrolde Aşk
Cesur Hemşire
Kiraz Mevsimi
No: 309
Fatma Toptaş’ın Oynadığı Filmler
Recep İvedik
Avanak Kuzenler
Ya Sonra
Herkes mi Aldatır
Annem
Deniz Koparan Cemre Gümeli
DENİZ KOPARAN (CEMRE GÜMELİ)

Cemre Gümeli

Deniz Koparan

Ezgi’nin çocukluk arkadaşıdır. 30’lu yaşlarının başında olan Deniz, Türkiye’nin önde gelen hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır. Amacı işinde yükselmektir ve bunun için çok çalışmaktadır. Başından geçen kötü evlilikten dolayı hayal kırıklığına uğramış ve kendini aşka kapamıştır. Akrep burcudur. Hırslı biridir. Yakın çevresi dışındaki insanlara soğuk ve mesafelidir. Özellikle erkeklere karşı ketumdur.
Cemre Gümeli Kimdir?
24 Eylül 1993’te İstanbul’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Şişli Terakki Vakfı Okulları’nda tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerini birlikte okuyarak çift ana dal yaptı. Tiyatroya ilgisi lise yıllarında başladı ve üniversite yılları boyunca da devam etti. Bu sürede çeşitli tiyatro ekiplerinde ve kısa filmlerde yer almasının yanında Müzikal Tiyatro ve Clown eğitimleri de aldı. 2014 yılında New York’a gitti ve bir süre orada kalarak Meisner Tekniği üzerine eğitim aldı. Türkiye’ye döndükten sonra ekran macerası başladı ve sırayla Tatlı İntikam, Servet ve Elimi Bırakma’da rol aldı. 2017’de Kumbaracı 50 ekibine dahil oldu ve Shakespeare’in 3. Richard oyununda Lady Anne karakterinde rol aldı. Royal Academy of Dance sertifikalı bale eğitimi olan Cemre Gümeli aynı zamanda Almanca ve İngilizce konuşmaktadır.
Cemre Gümeli’nin Oynadığı Diziler
Tatlı İntikam
Servet
Elimi Bırakma
Cemre Gümeli’nin Oynadığı Tiyatro Oyunları
Shakespeare 3. Richard
Levent Yazman Gürgen Öz
LEVENT YAZMAN (GÜRGEN ÖZ)

Gürgen Öz

Levent Yazman

Cansu’nun erkek arkadaşıdır. 40’lı yaşlarında işinde son derece başarılı bir estetik cerrahıdır. Çalıştığı hastanenin aynı zamanda ortağıdır. Bakımlı, titiz ve mükemmelliyetçi biridir. İlk evliliğinden 9 yaşında Zeynep adında bir kızı vardır. İlk evliliğinde yaşadığı olumsuzluklar ve kızına olan düşkünlüğü tekrar evlenmesine engeldir. Aslan burcudur.
Gürgen Öz Kimdir?
Gürgen Öz 1978 yılında Zonguldak’ta doğdu. TED Zonguldak Koleji’nin ardından İstanbul Üniversitesinde bir yıl Sanat Tarihi okudu. Daha sonra bu bölümden ayrılıp Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümünün Oyunculuk Ana Sanat Dalı sınavlarına girdi ve 4 yıllık eğitimini burda tamamladı. 2001 yılında mezuniyet sonrası bir süre yüksek lisansa devam etti ve Davranış Psikolojisi ile Farkındalık Teknikleri üzerine çalıştı.
Devlet Tiyatroları ve Bakırköy Belediye Tiyatrolarında görev aldı. Bağımsız ekiplerle, Yurtiçi ve Yurtdışında çeşitli Uluslararası Tiyatro festivallerine katıldı. 2005-2007 yılları arasında, ‘Makina’ Programında, aralıksız olarak Türk Televizyonlarında ilk kez, canlı yayında doğaçlama performansları gerçekleştirdi. Ardından birçok projede yer aldı. 2008 yılında mimari ve çarpık kentleşme üstüne ‘Neden Böyle?’ isimli kısa bir belgesel çekti. 2009 yılından itibaren, birçok konsept kitap projesinde öykü ve yazılarıyla yer almaya başladı. 2013 yılında ilk kitabı ‘Nevrotik’ yayımlandı. İstanbul’da yaşayan oyuncu, sinema tiyatro ve yazı kariyerine devam etmektedir.
Ozan Dinçer Serkay Tütüncü
OZAN DİNÇER (SERKAY TÜTÜNCÜ)

Serkay Tütüncü

Ozan Dinçer

30’lu yaşlarının başında yakışıklı, güler yüzlü pozitif biridir. Özgür’ün sahibi olduğu restaurantın başarılı şefidir aynı zamanda Özgür’ün yakın dostudur. Özel hayatında şanssız ilişkiler Ozan, aşka inancını kaybetmez. Güvenilir, eğlenceli, sosyal ve duygusal biridir. Yengeç burcudur.
Serkay Tütüncü Kimdir?
Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir’de doğdu. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olarak tamamladı.
2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında ‘İnsanlık Suçu’ dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı.
2019 yılında da Afili Aşk dizisindeki Volkan karakterine hayat verdi.
Serdar Öztürk Sarp Can Köroğlu
SERDAR ÖZTÜRK (SARP CAN KÖROĞLU)

Sarp Can Köroğlu

Serdar Öztürk

30’lu yaşların başında yakışıklı, başarılı bir kadın doğum uzmanıdır. Kariyer sahibi ve zengin bir ailenin oğludur. Hırslı, kafasına koyduğunu yapan, rekabetçi biridir. Detaylara takılan ve her zaman her konuda en iyisine sahip olmak isteyen, zaman zaman da kibirli olabilen ve gerekirse yalan söyleyen biridir. Aşka inansa da mantığını her zaman önde tutan, çıkarlarını gözeten bir karaktere sahiptir. Oğlak burcudur. Önceliği her zaman kendi olan, rahatına düşkün, eli sıkı biridir.
Sarp Can Köroğlu Kimdir?
14 Temmuz 1990’da Şişli’de doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji bölümünü kazanmasının ardından, “Elde Var Hayat”, “Adını Feriha Koydum”, “Kurt Seyit ve Şura”, “Güneşin Kızları”, “Paramparça” gibi birçok dizi projesinde yer aldı. 2017 yılında “Damat Takımı” sinema filminde yer almıştır. Son olarak, “Yasak Elma” dizisinde “Kemal” karakterini canlandırmıştır.
Sarp Can Köroğlu’nun Oynadığı Dizi ve Filmler
Yasak Elma (TV Dizisi 2018-2019)
Damat Takımı (Film 2017)
Paramparça (TV Dizisi 2016 – 2017)
Güneşin Kızları (TV Dizisi 2015 – 2016)
Kurt Seyit ve Şura (TV Dizisi 2014)
Adını Feriha Koydum (TV Dizisi 2011)
Elde Var Hayat (TV Dizisi 2010)
İrem Doğan Kimya Gökçe Aytaç
İREM DOĞAN (KİMYA GÖKÇE AYTAÇ)

Kimya Gökçe Aytaç

İrem Doğan

Deniz’le aynı hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır. Güzel, akıllı, hırslı ve gerektiğinde kötü olabilen bir kadındır. Deniz’le arasında kıyasıya bir rekabet vardır. Erkekleri daha çok bir araç olarak görür ve uzun süreli ciddi bir birliktelik yaşamak ona göre değildir. İşi her zaman ön plandadır, yükselmek için her türlü şeyi yapabilecek bir yapıdadır. Balık burcudur.
Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?
Kimya Gökçe Aytaç 25 Ocak 1990 doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde okurken oyunculuk eğitimlerine başlamıştır. Craft Atölye’de temel oyunculuk eğitimini aldıktan sonra Dialog Anlatım ve İletişim’de Profesyonel Oyunculuk eğitimini tamamlamış ve oyunculuk kariyerine başlamıştır. İlk televizyon dizisi 2005 yılında Misi dizisi olup, 2015 yılında İstanbul Komedi Tiyatrosunun bünyesine katılıp çeşitli oyunlarında rol almıştır. İki Yalancı, Kertenkele, Medcezir oynadığı diziler arasındadır.Son projesi Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde Tiyatro Yeditepe bünyesi altında Etekler ve Pantolonlar oyununda kariyer hayatına devam etmektedir.
Kimya Gökçe Aytaç’ın Oynadığı Tiyatro Oyunları
Etekler ve Pantolonlar
Kimya Gökçe Aytaç’ın Oynadığı Diziler
Misi
İki Yalancı
Kertenkele
Medcezir
Erkenci Kuş
Soner Seçkin Taygun Sungar
SONER SEÇKİN (TAYGUN SUNGAR)

Taygun Sungar

Soner Seçkin

Ezgi’nin eski sevgilisidir. Bir ilaç firmasında mümessil olarak çalışmaktadır. Ön planda olmaktan hoşlanan, narsist, kendini olduğundan farklı gösteren ve çıkarlarına göre karakter değiştirebilen ve buna göre davranan iki yüzlü biridir. Başak burcudur.
Taygun Sungar Kimdir?
2 Temmuz 1989 Ankara doğumlu. İlk ve ortaöğretimini Ankara’da tamamladı. Daha sonra babasının işi nedeniyle lise hayatını Kayseri’de geçirdi.
2000 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Burak Sergen’in yönettiği “Serseri Gönül” adlı oyunda çocuk oyuncu olarak oyunculuk hayatı başladı.
Kendisi de oyuncu olan abisi Kutay Sungar’ın desteğiyle 2007 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümüne girdi. 2015 yılında mezun oldu. 2017 yılında Çoban Yıldızı adlı dizide Ali Karakaya rolünü üstlendi.
Gizem Sezer Ece İrtem
GİZEM SEZER (ECE İRTEM)

Ece İrtem

Gizem Sezer

Özgür’ün sahibi olduğu mekanda rezervasyon ve  müşteri karşılama işlerine bakmaktadır. İdeali yeni açılacak mekanın Halkla İlişkiler sorumlusu olmaktır. Hırslı, insanları kullanabilen, entrika çeviren, sinsi, içten pazarlıklı ve kurnaz bir kızdır. Ayrıca uzun zamandır Özgür’den hoşlanmakta fakat bunu kimseye belli etmemektedir. Oğlak burcudur.
Ece İrtem Kimdir?
14.06.1991 tarihinde Sivas’ta doğmuştur. Yaşar Üniversitesi Opera / Şan Anasanat Dalı Bölümünden 2014 yılında 3.lükle mezun oldu. Okul hayatı boyunca İzmir Devlet Opera ve Balesi(İzdob) genel müdürü Aytül Büyüksaraç(soprano) ve Levent Gündüz(tenor), Paolo Susanni, Esra Mamaç, Anna Chubuchenko(mezzosoprano) gibi dünyaca tanınan değerli sanatçılarla çalıştı.
1.72 boyundaki Ece İrtem ilkokul yıllarından itibaren lisanslı koşuculuk yaptı. Yine ilkokul yıllarında okul piyeslerinde kendi yazdığı skeçlerle oyunculukla tanıştı ve bir daha hayatından hiç çıkarmadı. İstanbul’a geldikten sonra 2014 -2015 yılları arası Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Kayhan Yıldızoğlu, Okday Korunan, Kadim Yaşar, Tolga Çiftçi’den eğitim aldı.
Ece İrtem’in Oynadığı Filmler
Zengo
Ece İrtem’in Oynadığı Diziler
Şeref Meselesi
Paramparça
Kertenkele
Yeni Gelin
Payitaht Abdülhamid
Nevin Yılmaz Feri Baycu Güler
NEVİN YILMAZ (FERİ BAYCU GÜLER)
Ünal Yılmaz Suat Sungur
ÜNAL YILMAZ (SUAT SUNGUR)
Sevim Atasoy Lale Başar
SEVİM ATASOY (LALE BAŞAR)
Emre Eren Anıl Çelik
EMRE EREN (ANIL ÇELİK)
Ercüment Şengezer
ERCÜMENT ŞENGEZER ( )
Fitnat Atasoy
FİTNAT ATASOY ( )

YAPIM: GOLD FİLM
HİKAYE – SENARYO: ASLI ZENGİN- BANU ZENGİN TAK
YÖNETMEN: DENİZ YORULMAZER
YAPIMCI: FARUK TURGUT
GENEL KOORDİNATÖR: AHSEN TÜZÜN BALTEPE
TÜR: ROMANTİK KOMEDİ
Kullanıcı Oyu:
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Genel Cerrah | Ankara