Haber Detayları

Bir Aile Hikayesi 12. bölüm izle! Şakir ölüyor mu?

Bir Aile Hikayesi 12. bölüm izle! Şakir ölüyor mu?

Bir Aile Hikayesi 12. bölüm izle! Şakir ölüyor mu? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bir Aile Hikayesi 12. bölüm izle! FOX TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Aile Hikayesi, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 25 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Şakir, ömrünün son baharında sevdiği kadınla evlenerek sonlandırmak istiyor. Mahur'dan izin isteyen Şakir'in düğün günü yatağın üzerinde uzanırken bulunması merak uyandırıyor. Yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapıyor. İşte Bir Aile Hikayesi 12. bölüm izle! Şakir ölüyor mu? Detaylar…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Bir Aile Hikayesi 12. bölüm izle! Ekranların yeni dizileri arasında yer alan Bir Aile Hikayesi, reyting sıralamasındaki tırmanışını sürdürüyor. 25 Mayıs Cumartesi akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak dizide, Şakir’in düğün sırasında rahatsızlanması sonrasında Mahur büyük üzüntü yaşıyor. Erdem’in annesinin söyledikleri karşında şok yaşayan Beste, ne yapacağını bilemiyor. Berk geçmişe giderek eski sevgilisini buluyor. İşte Bir Aile Hikayesi 12. bölüm izle! Şakir ölüyor mu? Merak edilen detaylar haberimizde…

BİR AİLE HİKAYESİ 11. BÖLÜM ÖZETİ

Üçüzlerin dokuzuncu doğum günü gelip çatmıştır. Her zamankinden farklı olarak bu yıl ayrı ayrı kutlamak isterler. Ancak bu durum Reyhan ve Cem’i epey zorlayacaktır. Berk’in doğum günü partisine katılım çok olurken, Beste ve Mahur’un partisi sönük kalır. Beste en yakın arkadaşını bile Berk’in partisine kaptırınca üzüntüden kendini odaya kapatır. Cem ve Reyhan, günün sonunda onu mutlu etmenin yolunu bulacaktır.

BİR AİLE HİKAYESİ 12 BÖLÜM İZLE

Mahur, Şakir’in ilaç tedavisini bırakmak istediğini öğrenir. Onu hayata bağlamak için yeni bir neden arayışına girer. Müjde’nin gebelik ihtimali Mahur’a aradığı çözümü verecektir.

 Şehnaz’ın sözleriyle yıkılan Beste, Erdem’e görünmeden evden kaçar, kimsenin telefonuna çıkmaz. Öte yandan Şehnaz hala Erdem’le Ceylan’ı barıştırmaya çalışmaktadır.

Oyunu yetiştirmek için gece gündüz prova yapan Berk ve Hülya yakınlaşır. Ancak Derya’nın ani dönüşü Berk’i zor durumda bırakır. İki kadın arasında kalan Berk hiç umulmadık bir seçim yapacaktır.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Bir Aile Hikayesi 12. bölüm izle! Şakir ölüyor mu? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ