Haber Detayları

Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Barış'ın hapishanede yaralanması sonrasında hayatlarına giren Murtaza mafya babasıdır. Fikri para koparmak için gittiği evde Murtaza'nın akrabasını yanlışlıkla öldürmesi sonrasında kaçış macerası başlıyor. Tekirdağ'a giden Filiz,Barış ve çocuklar beklenmedik bir manzarayla karşılaşıyor. İşte Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Fox TV’nin merakla takip edilen dizisi Bizim Hikaye nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor.14 Mart tarihinde yayınlanan bölümünde Barış hapishaneden çıkarken karıştığı kavgada bıçaklanarak ölümden dönüyor. Barış’ın kurtardığı mahkum ünlü mafya babası Murtaza çıkıyor.Para almak için gittiği evde Murtaza’nın yeğeninin ölümüne sebep olan Fikri kaçmak zorunda kalıyor.Filiz ve Barış onu kurtarmak içi Tekirdağ’a gidiyorlar.Nihal olanlardan dolayı pişman olduğunu ve Savaş ile beraber Amerika’ya gitmek istiyor.Cemil soruştırma sonunda Polislikten ihraç ediliyor. Soluğu Barış’ın yanında alan Cemil bütün öfkesini ona kusuyor.Filiz borçları ödemek için para ararken Murtaza’nın yolladığı hediye ihtiyaçları karşılıyor. Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü izlemek isteyen izleyiciler araştırma yapmaya başlıyor. İşte Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkan Bizim Hikaye’de beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Fox TV ekranlarında yayılanacak yeni bölümde Fikri’nin sebep olduğu ölüm sonrasında Elibollar yollara düşüyor.Cemil ve Çiçek kahvehanede işlerin başına geçmeye karar veriyor.Fikri’nin abisi olduğunu öğrenen Filiz ve çocuklar büyük şok yaşıyor.

BİZİM HİKAYE 62.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Ancak sigorta borçlarını ödemek zorundadırlar. Birlikte aşmaları gereken bu zorluklar onları daha da çok birbirine kenetler. Tam da bu noktada Barış’ın hayatını kurtardığı Murtaza’nın onlara teşekkür için yolladığı bir zarf dolusu para hızır gibi imdatlarına yetişir. Barış artık asıl mesleği olan doktorluğa dönebilecektir. Rahmet Amerika’ya gitmeyi kabul eder.

CEMİL POLİSLİKTEN İHRAÇ EDİLİYOR

İçişleri Bakanlığından Emniyet Müdürlüğü’ne gelen müfettişler Cemil’in polisliğini askıya alır. Cemil hayatta en çok önem verdiği şey olan polislik görevinden atılır. Ve bunun sebebi de Barış’tır. Telaşla kafeye giden Cemil, Barış’ın yakasına yapışır. Çiçek ona engel olmaya çalışınca da bağırarak polislikten atıldığını söylüyor.

NİHAL: BİR DAHA KARŞINIZA ÇIKMAYACAĞIM

Nihal hastanede Barış’a oğlunu ondan almaması için yalvarıyor. Artık Filiz’i de onu da rahat bırakacağını söyler. ‘Bir daha karşınıza çıkmayacağım’ diyerek yeminler eder.

FİKRİ YİNE YAPACAĞINI YAPIYOR

Fikri yine rahat durmaz ve Murtaza’nın halasının oğlunu öldürür. Kazara gerçekleşen bu olaydan sonra da Filiz’lere sığınır. Murtaza hemen Fikri’nin peşine düşer ve Filizler’in gece kondu evini ateşe verir. Bu sırada Elibollar’da Fikri’yi kaçırmak için planlar yapar. Elibolların hayatlarını bu kez geriye dönüşsüz şekilde kökünden değiştirecek olan felaket, bir kez daha Fikri’nin vurdum duymaz hareketleri yüzünden gerçekleşir.

 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Filiz başlarına gelen her şeye rağmen Nihal’in oyunlarına karşı dimdik ayakta kalmaya ve dağılan ailesini yeniden bir araya getirmeye kararlıdır ama bunu yapmak için önce Barış’ı hapisten çıkarmak, sonra da üst üste binen borçlarla mücadele etmek zorundadır. Rahmet’le olan sorunları ise giderek büyümektedir. Rahmet, giderek ablasıyla Deniz arasında daha çok sıkışmaya başlar ve ipler kopar.

Darmadağın hale gelen kardeşini tutan ise yine Filiz olacaktır. Tüm bunlar olurken Fikri ise hala Hikmet’in dedesinden kalacak mirasın peşindedir ancak olaylar hiç beklenmediği şekilde gelişir ve eğlenceli başlayan gün Fikri ve çocuklar için kabusa dönüşür. Filiz ise onların başına gelenlerden habersiz, heyecanla Barış’ın kurtulmasını beklemektedir. Ufak sorunlarla da olsa her şey beklendiği gibi gitse de, felaket onları en hazırlıksız oldukları yerden yakalayacaktır.

Bizim Hikaye 60. Bölüm 3. Fragmanı İzle! Barış hapisten çıkabilecek mi?

Fox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin 60. bölümünde Filiz, hiç beklemediği olayların içine düşüyor! Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrolünde oynadıkları dizinin yeni bölümü merakla beklenmekte. Yeni bölümde neler olacak? Bizim Hikaye dizisi 60. bölümünden 3. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Filiz başlarına gelen her şeye rağmen Nihal’in oyunlarına karşı dimdik ayakta kalmaya ve dağılan ailesini yeniden bir araya getirmeye kararlıdır ama bunu yapmak için önce Barış’ı hapisten çıkarmak, sonra da üst üste binen borçlarla mücadele etmek zorundadır.

 Rahmet’le olan sorunları ise giderek büyümektedir. Rahmet, giderek ablasıyla Deniz arasında daha çok sıkışmaya başlar ve ipler kopar. Darmadağın hale gelen kardeşini tutan ise yine Filiz olacaktır.

Tüm bunlar olurken Fikri ise hala Hikmet’in dedesinden kalacak mirasın peşindedir ancak olaylar hiç beklenmediği şekilde gelişir ve eğlenceli başlayan gün Fikri ve çocuklar için kabusa dönüşür.

Filiz ise onların başına gelenlerden habersiz, heyecanla Barış’ın kurtulmasını beklemektedir. Ufak sorunlarla da olsa her şey beklendiği gibi gitse de, felaket onları en hazırlıksız oldukları yerden yakalayacaktır.

Bizim Hikaye 58. ve son bölümünde neler olmuştu? 

Minibolların hastalığının kara bulutları Filiz’in hamile olduğunun öğrenilmesiyle dağılır. Elibol’lar için yeni dönem yeni bebekle başlamak üzeredir ancak bir bebeğin sorumluluğu Filiz’in aşırı kaygılara boğulmasına neden olur. Barış ise hamile karısını avutmak için hemen yanı başında sabır taşlarını aşındırmak zorundadır artık.

Tüm bunlar olurken Barış’ın oğluna duyduğu hasret yüzünden işlerin sarpa sarması da gecikmez. Nihal’in duydukları onu hiç aklında olmayan yeni oyunlara sokarken, Tufan’ın hırslarına yenik düşerek verdiği yanlış bir karar kendisiyle birlikte Barış’ın da başını yakmak üzeredir.

BİZİM HİKAYE KONUSU

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır; Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

HAZAL KAYA KİMDİR?

Leyla Hazal Kaya (d. 1 Ekim 1990, İstanbul) Türk dizi oyuncusudur.

Hazal Kaya ilkokulu Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda, liseyi İstanbul İtalyan Lisesi’nde okumuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümüne 2009 yılında girmiştir. Annesi ve babası avukat olan Hazal Kaya, İstanbul Balat’ta büyüdü.

1997’de annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesiyle yaşamaya başladı. Sanatın çeşitli alanlarıyla küçük yaşlarda ilgilenmeye başlamış ve 4.5 yaşında keman, 7 yaşında bale dersleri almaya başladı. Lisede, okulun tiyatro kolunda ve korosunda olan Hazal Kaya lise devam ederken katalog çekimlerine ve bazı ajanslara da başvuruda bulundu.

Lisede eğitim hayatına devam ederken Cola Turka’nın reklam yüzü oldu. 2006 yılında Acemi Cadı dizisinde 46. bölümde konuk oyuncu olarak yer aldı. Pelin karakterini oynadı. 2007 yılında lise 2. sınıftayken ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı.

Kanal D’de yayınlanan, Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal Ziyagil’i canlandırmıştır. İlk oynadığı film ise 2011 yılında gösterime giren Selçuk Aydemir’in yapımını üstlendiği Çalgı Çengi filmidir. Aynı zamanda Ekol Drama’da Ayla Algan’dan ders aldı. Sonra da Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde Ümit Çırak’tan eğitim aldı Türkçe’yle birlikte İngilizce, İtalyanca ve Almanca dillerini de konuşabiliyor.

14 Ocak 2011 Show TV’de başladığı Adını Feriha Koydum adlı diziyle ekranlara geri döndü. Başrolünü Çağatay Ulusoy’la paylaştığı dizide Feriha Yılmaz Sarrafoğlu karakterini canlandırdı.Aynı sene içinde başrolünü Ayça Bingöl ve Selin Şekerci ile paylaştığı Ay Büyürken Uyuyamam adlı sinema filminde Hülya karakterini canlandırdı. Yine başrolünü Engin Altan Düzyatan ile paylaştığı Bu Son Olsun adlı sinema filminde de Lale karakterini canlandırdıDaha sonra annesi Ayşegül Kaya ile birlikte Bingo reklamları için kamera karşısına geçtiler.

Adını Feriha Koydum dizinin 2. sezon finalinde diziden ayrılan Hazal, 2012-2013 sezonunda ATV’de yayınlanan Son Yaz-Balkanlar 1912 ile ekrana döndü. Emine karakterini canlandırdı. Ancak dizi iyi reyting almadığı gerekçesiyle yayından kaldırıldı. Daha sonra Kanal D’de yayınlanan A.Ş.K. adlı dizide tenis hocası Azra Özak karakterini canlandırdı.

Fakat dizi 13. bölümde final yaptı. Bir süre sonra da yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı İtirazım Var filminde Zeynep Bulut karakterini canlandırdı. Dünya çapında, birçok kategoride 2014’ün en önemli isimlerini seçen ichaps’te sanatçılar kategorisinde Hazal Kaya uluslararası mükemmellik madalyası alarak “dünyanın en etkili isimleri” arasında yer aldı. 2015 yılında ise TV8’de yayınlanan, başrolünü Aras Bulut İynemli ile paylaştığı Maral: En Güzel Hikayem dizisinde Maral Erdem karakterini canlandırdı.

Ayrıca yine 2015 yılında Türk dizilerini yayınlayan ve Türk magazin dünyası ile ilgili özel programlar yayınlayan Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC kanallarında yapılan anketin sonuçlarına göre en fazla beğenilen Türk kadın sanatçılar anketinde 4. sırada yer aldı.Aynı zamanda 4 kıtada 35 farklı ülkeden bulunan, 2010 Ağustos – 2015 Ağustos dönemini kapsayan reyting sonuçları ve resmi açıklamaları derlenen araştırmaya göre de en popüler 10 kadın oyuncu listesinde 6. sıradadır.

Ayrıca “Lebanon Awards 2015” ödülünü kazanan tek Türk sanatçıdır. Yine Mayıs 2011 – Mayıs 2016 arasında, 4 kıta ve 35 farklı ülkeden elde edilen reyting sonuçlarına göre düzenlenen en popüler 10 kadın oyuncu listesinde 6. sıradadır.Mayıs 2016 itibaren listede 6. sıradan 5. sıraya yükseltti. En güzel 10 kadını 2016 listesinde de 5. sıradadır.

İlk olarak bir şeker firmasının reklamıyla ekranlara gelen Hazal Kaya hazır kahveden hijyenik pede, GSM operatöründen bisküviye, çoraptan deterjana kadar birçok markanın reklam yüzü oldu. 2014 yılında Malezya’da bir güzellik markasının reklamı için kamera karşısına geçti. Hazal Kaya’nın rol aldığı güzellik ürünü reklamı, Arap ülkelerinde yayınlandı.Kendisi gibi oyuncu Ali Atay ile aşk yaşıyor.

Oynadığı Diziler:

2006 Sıla
2006 Taşların Sırrı
2006 Acemi Cadı
2007-2008 Genco
2008-2010 Aşk-ı Memnu
2011-2012 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2011-2012 Adını Feriha Koydum
2012 Son Yaz-Balkanlar 1912
2013 A.Ş.K.
2015 Maral: En Güzel Hikayem
2017 Utanmazlar

Oynadığı Sinema Filmleri:

2011 Çalgı Çengi
2011 Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
2011 Ay Büyürken Uyuyamam
2012 Bu Son Olsun
2013 Mavi Dalga
2014 İtirazım Var
2016 Kırık Kalpler Bankası

Oynadığı Reklam Filmleri:

2006 Tofita
2007 Nescafé
2007 Molped
2007 Turkcell
2008 Eti Burçak
2010 Penti
2012 Bingo
2014 Lux Arabia

Haberin detayını Kaynağından okumak için Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ