Haber Detayları

Çarpışma 14. bölüm izle! Cansız Kadir Adalı'yı öldürebilecek mi?

Çarpışma 14. bölüm izle! Cansız Kadir Adalı'yı öldürebilecek mi?

Çarpışma 14. bölüm izle! Cansız Kadir Adalı'yı öldürebilecek mi? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Çarpışma 14. bölüm izle! Çarpışma nefes kesecek yeni bölümüyle Show TV ekranlarında saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkacak. Cansız'ın, Kadir'i öldürme planına Veli Cevher'de dahil oluyor.Zeynep, Kadir'i annesiyle buluşturarak aklındaki soruları ona sormasını istiyor. Çarpışma'nın yeni bölümünü izlemek isteyenler internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. İşte Çarpışma 14. bölüm izle! Cansız Kadir Adalı'yı öldürebilecek mi? Sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Çarpışma 14. bölüm izle! Show TV’nin en çok izlenen dizisi Çarpışma 21 Mart akşamı izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yayınlanan 14. bölüm fragmanında Kadir Adalı ile Cansız arasında gerçekleşen konuşmalar yeni bölümde olacaklara ışık tutuyor.Veli Cevher gerçekleri saklarken Kadir’in öldürülmesi için yapılan planlara dahil oluyor.Zeynep, Kadir’i annesiyle buluşturarak gerçekleri ondan duymasını istiyor.Kerem ile Cemre aşklarına kaldıkları yerden devam etmek için yeni adımlar atıyorlar.Kadir, karısı ve kızının ölümünden sorumlu tuttuğu Cansız’ı öldürmek için tehlikeli adımlar atmaya başlıyor. Çarpışma’nın yeni bölümünü izle linkine haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte Çarpışma 14. bölüm izle! Cansız Kadir Adalı’yı öldürebilecek mi? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

ÇARPIŞMA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çarpışma yeni bölümünde nefes kesecek sahneler izleyicilerin karşısına çıkacak. Kadir Adalı, ölümü göze alarak kendisine kurulan tuzağa doğru gidiyor. Zeynep geçmişten gelen sırları saklamakta zorlanırken diğer yandan Kadir’i annesiyle barıştırmak için elinden geleni yapıyor. Kerem ile Cemre yarım kalan aşklarını tekrardan yaşamak için adım atarken kendileri hakkında yapılan planlardan habersizlerdir. 14. yeni bölümüyle ekranlara gelecek Çarpışma’da yaşanacak gelişmeler izleyenleri şoka uğratacak.

ÇARPIŞMA 14.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Elçin Sangu’nun paylaştığı dizi geçen hafta Cumhurbaşkanlığı Özel programı nedeniyle ekranlara gelmemişti.

ÇARPIŞMA’NIN 12. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çarpışma’nın geçtiğimiz hafta ekrana gelen 12. bölümünde; Veli, Zeynep’e Cansız’ın Kadir’in babası olduğu bilgisini verdi. Zeynep’in Kadir’e annesini vermesi teklifini de, kendisi hakkındaki şikayetlerini geri çekmesi ve Kadir’den vazgeçmesi şartı ile kabul etti. Kadir, Gürcü’ye ulaştı ve ona parasını çalanın Veli olduğunu söyledi.

Gürcü, Veli’yi buldu ve onu Kadir’e teslim etti. Kadir, yaptıklarının hesabını sormak ve Cansız’ın yerini öğrenmek için Veli’yi ilk etapta polise teslim etmedi. Veli’yi Kadir’in elinden, daha sonra halen Veli’ye çalıştığı anlaşılan Adem aldı. Bu sırada Kadir, Veli’den kendisi ve annesi hakkında öğrendikleriyle bir kez daha duygusal bir yıkım yaşadı. Kadir, Veli’nin hapse gireceğini düşünürken, Zeynep şikayetlerini geri çektiği için kısa süre içinde serbest kalacağını öğrenince şoke oldu.

Öfkeyle eve gelen Kadir, Zeynep’in şikayetini annesini bulması için çektiğini söylemesine rağmen, sözleriyle onu incitti. Veli, Kadir onu emniyete getirdikten kısa bir süre sonra serbest bırakıldı. Zeynep şikayetini çektiği için serbest kalan Veli, Zeynep’e verdiği sözü tuttu ve Asiye’nin adresini Kadir’e verdi. Kadir, annesi Asiye’nin evini buldu. Anne – oğul yıllar sonra ilk kez karşı karşıya geldi. Asiye, Kadir’i karşısında görünce gözlerinden yaş, dudaklarından ise ‘oğlum’ sözü döküldü.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

ALİ SÜRMELİ KİMDİR?

7 Nisan 1959 tarihinde Bingöl’de doğan Ali Sürmeli tiyatro ve sinema oyuncusudu 1985’de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Devlet Konservatuvarı “Tiyatro” bölümünden mezun olan Ali Sürmeli, , Sokak Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nde görev yaptı. Sinema filmleri ve dizilerde oynadı. İlk başrolü 1995 yılında oynadığı ve yönetmenliğini Tülay Eratalay’ın yaptığı Düş, Gerçek, Bir de Sinema adlı filmdir. Deli Yürek dizisiyle televizyonda tanındı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde can verdiği Zaza Dayı karakteriyle hafızalara kazındı.

ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Antigone : Sofokles – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 2011
Ayak Takımı Arasında : Maksim Gorki – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 2002
Kahvede Şenlik Var : Sabahattin Kudret Aksal – Misafir Oyuncular – 2000
Kadı : Ülkü Tamer – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1996
IV. Murat : Turan Oflazoğlu – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1995
Yeşil Papağan Limitet : Memet Baydur – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1994
Abdülcambaz : Turhan Selçuk – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1993
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz : Aziz Nesin – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1989
Üç Kuruşluk Opera : Bertolt Brecht – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1988
Palyaçolar : Salih Kalyon – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1988
Yedi Kocalı Hürmüz : Sadık Şendil – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1987
Deli İbrahim : Turan Oflazoğlu – Adana Devlet Tiyatrosu – 1987
Asiye Nasıl Kurtulur : Vasıf Öngören – Dostlar Tiyatrosu – 1985
Tohum Ve Toprak : Orhan Asena – İstanbul Devlet Tiyatrosu – 1986
Akvaryum (oyun) : Aldo Nicolai – Ankara Devlet Tiyatrosu – 1986
Mustafa (oyun) : Orhan Asena – Adana Devlet Tiyatrosu – 1985
Asiye Nasıl Kurtulur : Vasıf Öngören – Dostlar Tiyatrosu – 1985
Kurban : Güngör Dilmen : Adan Devlet Tiyatrosu
Akvaryum : Adana Devlet Tiyatrosu
Deli İbrahim : Turan Oflazoğlu – Adana Devlet Tiyatrosu
Galile Galileo : Bertolt Brecht – Dostlar Tiyatrosu – 1983

YÖNETTİĞİ TİYATRO OYUNLARI

Resimli Osmanlı Tarihi : Turgut Özakman – İzmit Lehir Tiyatrosu – 2009
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz : Aziz Nesin – Diyarbakır Devlet Tiyatrosu – 2005
Kahvede Şenlik Var : Sabahattin Kudret Aksal – Misafir Oyuncular – 2000

FİLMOGRAFİSİ

Vezir Parmağı : Mahsun Kırmızıgül – 2017
Babaların Babası : Raşit Çelikezer – 2016
Mucize : Mahsun Kırmızıgül – 2014
Açlığa Doymak : Zübeyr Şaşmaz – 2012
Birses Böler Geceyi : Ersan Arsever – 2012
New York’ta Beş Minare : Mahsun Kırmızıgül – 2010
Takiye:Allah Yolunda : Ben Verbong – 2010
Kolpaçino : Atıl İnaç – 2009
Güneşi Gördüm : Mahsun Kırmızıgül – 2009
Girdap : Talip Karamahmutoğlu – 2008
Hoşçakal Güzin : Cem Görgeç – 2008
Bahoz(Fırtına) : Kazım Öz – 2007
Beyaz Melek : Mahsun Kırmızıgül – 2007
Eve Giden Yol : Semir Arslanyürek – 2006
Umut Adası : Erhan Dursun – 2006
Sınav : Ömer Faruk Sorak – 2006
Şellale : Semir Arslanyürek – 2001
Son : Levent Kırca – 2001
Filler ve Çimen : Reis Çelik – 2000
Kaçıklık Diploması : Tunö Başaran – 1998
Karışık Pizza : Umur Turagay – 1998
Hayat Bazen Tatlıdır : Nihat Durak – 1996
Düş, Gerçek, Bir de Sinema : Tülay Eratalay – 1995
Sokaktaki Adam : Biket İlhan – 1995
Babam Askerde : Handan İpekci – 1994
Hoş Memo : Ümit Volkan – 1993
Mavi Sürgün : Erden Kıral – 1993
Gece Dansı Tutsakları : Mahinur Ergun – 1988
Dönüş : Faruk Turgut – 1988
Beyaz Ölüm : Halit Refiğ – 1983

ROL ALDIĞI DİZİLER

Nöbet (2018-)
Beyaz Karanfil (2014) Burhan Korkmaz
Kurtlar Vadisi Pusu (2009-2012) Şeref Zazaoğlu
Baba Ocağı (2008-2009) Seyfi Efe
Senin Uğruna (2007)
Aşka Sürgün (2006)
Yağmurdan Sonra (2006)
Kin ve Gül (2005)
Şeytan Ayrıntıda Gizlidir (2004)
Büyük Buluşma (2004)
Kasabanın İncisi (2003)
Hürrem Sultan (2003)
Deli Yürek (1999-2001) Turgay Atacan
Kurtuluş (1996)

ÇARPIŞMA’NIN 12. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Çarpışma’nın Perşembe akşamı ekrana gelecek 12. bölümünde; Kadir, karısının ve kızının da öldüğü canlı bomba saldırısında Cansız’ın da parmağı olduğunu öğrenmiş ve bütün öfkesini artık ona yöneltmiştir. Yüreğinde söndürülmesi imkânsız bir intikam ateşi yanmaktadır. Kadir ile Zeynep ve Kerem ile Cemre arasındaki duygusal kırılmaların seyrini ise, bir tarafta Zeynep’in diğer tarafta Kerem’in atacağı adımlar belirleyecektir. Ve her ikisini de büyük sınavlar beklemektedir. Diğer yanda Cansız, Veli’nin canını, büyük nefret duyduğu Kadir’i, kendisine ölü ya da diri getirmesi şartı ile bağışlamıştır. Veli’nin Kadir’i etkisiz kılmayı düşündüğü bir planı olduğu kadar, Kadir’in de Veli’yi yakalayıp, Cansız’a ulaşmayı amaçladığı bir planı vardır. Ve şimdi, Veli’nin de içinde olduğu, Adalı – Cansız savaşı artık çok daha şiddetlenecek, bazen kazananlar kaybedecek, bazen de kaybedenler kazanacaktır. Bu savaşın içerisinde ve elbette büyük bedeller de ödenerek, Kadir’i annesi Asiye’ye götürecek bir yol da açılacaktır.

 ÇARPIŞMA’NIN 11. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Çarpışma’nın geçtiğimiz hafta ekrana gelen 11. bölümünde; Kadir’in başına silah dayayan Adem’i, Haydar yaraladı ve etkisiz hale getirdi. Adem hastaneye kaldırıldı. Aylin, yakın bir zamanda Veli’yle görüştüklerini ağzından kaçırdı. Zeynep bunu inkar etse de Kadir, Zeynep’in tavırlarından şüphelendi ve onu gizice takip etti. Veli ile Zeynep’i karşı karşıya gören Kadir büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Adalı, Zeynep gittikten sonra Veli’yle yumruk yumruğa hesaplaşmak istedi ama adamlarını geçip, ona ulaşamadı. Zeynep’le de aralarında da çok büyük bir kriz çıktı. Zeynep, Kadir’in evinden ayrıldı. Kerem ve Cemre aşkı doludizgin devam ederken, Cemre, Kerem’le aralarını açmaya çalışan Meral ve Demir’in eline büyük bir koz verdi. Kerem, Demir’den hayalini kurduğu dükkanın parasını Cemre’nin verdiğini öğrendi. Demir’in de kışkırtması ile Kerem, Cemre’ye kırıcı sözler sarf etti ve aşkları büyük krizin içine girdi. Kadir, karısının ve kızının da öldüğü canlı bomba saldırısıyla ilgili tüm dosyaları, belgeleri inceledi ve bir ipucu buldu. Adalı, adım adım iz sürdü ve saldırıyı organize edenleri hücre evinde kıstırdı. Cansız, Veli’yi görüşmeye çağırdı. Cansız’ın hala ölüm tehdidi altında olan Veli’nin onu beklerken “Gel bakalım Kadir’in babası” sözleriyle, Cansız’ın Kadir’in babası olduğu da ortaya çıktı. Bölüm finalinde; Adalı hücre evini bastı. Saldırıyı organize edenlerden birinden, en tepedeki ismin Cansız olduğunu öğrendi ve oradakilere Cansız’ın peşine düşeceğini söyleyip, öfkeyle dışarı çıktı.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Haberin detayını Kaynağından okumak için Çarpışma 14. bölüm izle! Cansız Kadir Adalı'yı öldürebilecek mi? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ