Haber Detayları

Erkenci Kuş bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Erkenci Kuş bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Erkenci Kuş bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Erkenci Kuş bu hafta neden yok? Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Erkenci Kuş 37. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 6 nisan akşamı yeni bölümü izlemeyi bekleyen dizi severler ekranlarda Erkenci Kuş dizisini göremeyince araştırma yapmaya başladı. Neden yayınlanmadığı hakkında açıklama yapılmazken, final mi yaptı soruları akıllara geliyor. İşte Erkenci Kuş bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman? Sorusunun cevabı haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Erkenci Kuş bu hafta neden yok? Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş 6 nisan akşamı yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkmayacak. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında bulunan dizinin yayın akışında olmayışı sonrasında dizi severler çeşitli sorular sormaya başladı. Neden olmadığına yönelik bir açıklama yapılmadı. Erkenci Kuş dizinin yeni bölümünün yayınlanmaması akıllara dizinin final yaptığı ihtimalini getiriyor. Erkenci Kuş dizisinin hayranları yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı hakkında araştırma yapmaya başladı.İşte Erkenci Kuş bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman? Merak edilen detaylar haberimizde…

ERKENCİ KUŞ NEDEN YOK?

Sanem ve Can ailelerinin kavgasından sonra hemen evlenme kararı alıyor. Hüma, iki aşığı ayırmaktan vazgeçmiyor. Menkıbe’ye doğru bir adım atan Hüma asla vazgeçeceğe benzemiyor. Bu arada Can’ın doğum günü için Sanem sürpriz bir hediye ve parti organize ediyor. Ama asıl sürprizi Can yapıyor. Ailesinin ve arkadaşlarının yanında Sanem’e evlenme teklif ediyor.

Dizi senarist değişikliği nedeniyle 6 Nisan akşamı izleyenlerin karşısına çıkmayacak. Erkenci Kuş 13 Nisan akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

 ERKENCİ KUŞ 36. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

Can ve Sanem, aileler arasında yaşanan bu kargaşadan bir an evvel kurtulmak için evlenme kararı alırlar. Bu arada Can’ın doğum günü yaklaşmıştır, Sanem Can’a sürpriz bir hediye ve doğum günü hazırlar. Fakat Hüma’nın başka bir planı vardır, öncelikle Mevkıbe’yle konuşur ve aralarını düzeltme yoluna gider. O da Can için sürpriz bir parti düzenler. Fakat doğum gününde en büyük sürprizi Can yapar ve Sanem’e evlenme teklif eder. Sanem dahil herkes çok şaşırır. Sanem’in bu sefer cevabı ne olacaktır?

Haberin detayını Kaynağından okumak için Erkenci Kuş bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ