Haber Detayları

Erkenci Kuş Dizi Setinde Olaya Can Yaman ve Demet Özdemir’in Açıkla

Erkenci Kuş Dizi Setinde Olaya Can Yaman ve Demet Özdemir’in Açıkla

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş setinde yaşanan gerginlikle ilgili yapım şirketinden de bir açıklama geldi. Olaya noktayı koyan yapım şirketinin açıklamasının, dizinin başrol oyuncusu Demet Özdemir’in açıklamasıyla çeliştiği görüldü. Erkenci Kuş Dizi Setinde Olaya Can Yaman ve Demet Özdemir’in Açıkla haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Sosyal medya bir süredir “Erkenci Kuş” dizisinin setinde yaşanan kavgayı konuşuyor. Dizinin başrol oyuncusu Can Yaman’ın seti ziyarete gelen bir izleyici ile tartıştığı ve yaşadığı kızgınlıkla elindeki fotoğraf makinesini fırlattığı şeklinde haberler yapılmış, makinenin sette çalışan bir oyuncuya çarptığı ve çalışanın hastanelik olduğu yazılıp çizilmişti.

DEMET ÖZDEMİR’DEN AÇIKLAMA

Çıkan haberler sonrasında Can Yaman bir açıklamada bulunmazken birlikte rol aldığı Demet Özdemir sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve sette bir arbede yaşandığını doğruladı. Özdemir konunun haberlere yansıdığı kadar ciddi olmadığını; “Haberlerde hayran adı altında bahsi geçen kişi sete izinsiz girip hakaretler savurup uyarıldığı halde setten uzaklaşmamıştır. Kaydı kesip Can’ın kolundan tutup bana laf atmıştır. Can da sözde hayrandan kolunu kurtarmaya çalışırken fotoğraf makinesi elinden düşmüştür. Can Yaman ve Erkenci Kuş ekibi asıl mağdur olan taraftır. Negatif bir fiziksel temas hakaret hiç bir zaman sevgi gösterisi olmaz” sözleriyle açıklamıştı.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Erkenci Kuş Dizi Setinde Olaya Can Yaman ve Demet Özdemir’in Açıkla TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ