Haber Detayları

Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu nedir? İşte Gizemli Adaya Yolculuk oyuncuları!

Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu nedir? İşte Gizemli Adaya Yolculuk oyuncuları!
  • Spor
  • 16 Ağustos 2019

Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu nedir? İşte Gizemli Adaya Yolculuk oyuncuları! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bu akşam STAR TV ekranlarında yayınlanacak Gizemli Adaya Yolculuk filmi sinemaseverler tarafından merak ediliyor. Vatandaşlar Gizemli Adaya Yolculuk filminin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Peki Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu nedir? İşte Gizemli Adaya Yolculuk oyuncuları!

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu nedir? Sorusu sinemaseverler tarafından sorulmaya başlandı. Bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Gizemli Adaya Yolculuk filminin oyuncuları da araştırılıyor. Peki Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu nedir? İşte Gizemli Adaya Yolculuk oyuncuları!

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK FİLMİNİN KONUSU

Sean Anderson okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider. Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır.

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK YAŞAMI OYUNCULARI

Dwayne Johnson, Michael Caine, Josh Hutcherson, Luis Guzmán, Vanessa Hudgens

Haberin detayını Kaynağından okumak için Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu nedir? İşte Gizemli Adaya Yolculuk oyuncuları! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ