Haber Detayları

Gülperi 24.bölüm fragmanı izle! Yeni bölüm ilk sahne! Gülperi ile Kadir ayrılacak mı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi 24.bölüm fragmanı izle! Yeni bölüm ilk sahne! Gülperi ile Kadir ayrılacak mı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi 24.bölüm fragmanı izle! Yeni bölüm ilk sahne! Gülperi ile Kadir ayrılacak mı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Gülperi 24.bölüm fragmanı izle! Show TV ekranlarının sevilen dizisi Gülperi'de nefes kesecek anlar yaşanıyor.Yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkan Gülperi'de yaşanan gelişmeler sonrasında izleyenler televizyon başına kitleniyor.Evlendikleri haberini çocuklar ile paylaşan Gülperi ile Kadir gizli evlenmenin üzüntüsünü yaşıyor.İşte Gülperi 24.bölüm fragmanı izle! Yeni bölüm ilk sahne! Gülperi ile Kadir ayrılacak mı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorularının cevapları haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Gülperi 24.bölüm fragmanı izle! Sevilen dizi Gülperi yayınlanan 23.son bölümünde yaşanan gelişmeler ile izleyenleri kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.Gökhan’ın olanlardan Hasan’ı sorumlu tutması intikam planı yapmasına neden oluyor.Artemis ile Hasan evliliği ilk öğrenenler oluyor.Evlendikleri haberini çocuklar ile paylaşan Gülperi ile Kadir gizli evlenmenin üzüntüsünü yaşıyor.İşte Gülperi 24.bölüm fragmanı izle! Yeni bölüm ilk sahne! Gülperi ile Kadir ayrılacak mı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorularının cevapları haberimizde…

GÜLPERİ 24. YENİ FRAGMAN GELDİ Mİ?

Gülperi yeni bölüm (24. Bölüm) fragmanı henüz Show TV tarafından yayınlanmadı. Yayınlandığı anda aşağıdaki sayfa linkinden izleyebilirsiniz.

GÜLPERİ DİZİSİ YENİ FRAGMAN

GÜLPERİ 23. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Hasan ve Artemis aşklarını Kadir ve Gülperi’ye açıklamaya çalışırlar. Ancak Kadir ve Gülperi, Hasan’ın ve Artemis’in anlattıklarından sanki evli olduklarını anladıklarını ve bunu doğal olarak kabul ettiklerini sanırlar. Ancak Hasan ve Artemis birbirlerine aşık oldukları gerçeğini açıklayınca Kadir ve Gülperi şoke olur.

HASAN: AŞK BÖYLE BİR ŞEYMİŞ!

Gülperi, parmağındaki yüzünü çıkarıp Kadir’e verir. Kadir de parmağındaki yüzüğü çıkarmak zorunda kalır. Masada gerilim dolu bir an yaşanır. Kadir daha fazla dayanamaz ve biraz da sert bir ifadeyle Hasan’a kendisine Artemis ile kardeş olduklarını söylediğini hatırlatır. Hasan, “Aşk böyle bir şeymiş, insanı nerde yakalayacağını karşısına ne zaman çıkacağı belli olmuyor muş” der.

GÜLPERİ’NİN PİŞMANLIĞI

Gülperi yaşananların ardından Kadir ile evlendiği için pişmanlık duymaya başlar. Kadir’e “Çok erken karar verdik Kadir!” diyerek bu pişmanlığını dile getirir. Kadir bu sırrımızı kimseye söylemeyeceğiz diyerek Gülperi’nin endişelerini gidermeye çalışır.

ARTEMİS GERÇEĞİ CAN’DAN DUYUYOR

Can annesinin Kadir ile evlenmesinden dolayı çok mutludur. Bu mutluluğunu Minnak ismini verdiği kuşu ile paylaşır. Minnak’a, “Anamla artık evliler. Aile olacağız galiba” der. Bu sırada Artemis Can’ın konuştuklarına şahit olur ve şok geçirir.

CAN, KADİR’E TEPKİ GÖSTERİYOR

Gülperi Can’a Kadir ile evliliğinin biteceğini açıklamaya çalışır. Can annesinin anlattıklarını, “Bitmesin istemiyorum” diyerek dinlemek istemez. Can’ın bu tavrı Gülperi’yi şoke eder. Can hırsla evdenden çıkar ve soluğu Kadir’in kapısında alır. “Aç kapıyı Süpermen aç ben geldim, aç kapıyı” der. Kadir karşısında Can’ı görünce çok şaşırır. Can, Kadir’e “Sen bana yalan mı söyledin” diyerek tepki gösterir.

ŞEYMA’NIN PLANI NE?

Bu arada Şeyma, doktoruna giderek yaptırdığı tahlil sonuçlarının neticesini alır. Doktorundan hamile kalmasında bir engel olmadığını öğrenen Şeyma’nın Kadir’i tekrar elde etmek için kafasında yepyeni bir plan vardır.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Gülperi 24.bölüm fragmanı izle! Yeni bölüm ilk sahne! Gülperi ile Kadir ayrılacak mı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ