Haber Detayları

Hercai 5. bölüm izle! Miran Reyyan'ı koruyor!

Hercai 5. bölüm izle! Miran Reyyan'ı koruyor!

Hercai 5. bölüm izle! Miran Reyyan'ı koruyor! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Hercai 5. bölüm izle! Yayınlandığı günden itibaren aldığı reyting ve sosyal medya takip oranıyla en çok konuşulan dizi olan Hercai 5. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Atv ekranlarında saat 20:00'da yayınlanacak dizide Miran herkese rağmen Reyyan'ı Aslanbeyliler'in konağına getiriyor. Gönül'ün yastıkla boğmaya çalıştığı Reyyan'ı Miran kurtarmaya çalışıyor. İzleyiciler yeni bölümü izlemek için araştırma yapmaya başladı. İşte Hercai 5. bölüm izle! Miran Reyyan'ı kurtarabilecek mi?…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Hercai 5. bölüm izle! ATV ekranlarının ve sosyal medyanın en dikkat çekici dizisi olmayı başaran Hercai, Youtube ve Instagram resmi sayfaları üzerinden milyonları aşmayı başarıyor. Yayınlanan her bölümüyle izleyenleri kendisine hayran bırakan dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler büyük heyecan yaratacak. Miran kendisine itiraf edemesede sevdiği kadın olan Reyyan’ı babaannesinin tepkisine rağmen Aslanbey konağına getiriyor. Reyyan’ı bekleyen tehlike Azize Aslanbey değil, Miran’ın resmi olarak evli olduğu Gönül oluyor. Azize Reyyan’ı kabul edecek mi? sorusu yeni bölümde cevabı en çok merak edilen konusu oluyor. Miran kapısına gelen Şadoğlu ailesine rest çekerek Reyyan’ın yanından kalacağını söylüyor. Hercai 5. bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Hercai 5. bölüm izle! Miran Reyyan’ı kurtarabilecek mi? Merak edilen detaylar haberimizde…

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ATV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren izleyenleri soluksuz bir maceranın içine sürükleyen Hercai hafta boyunca medyanın ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor.12 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Miran, Reyyan’ı kucağına alarak Aslanbey konağına giriş yapıyor. Herkesin büyük şokla karşıladığı anlarda gözler Azize Aslanbey’in üzerine çevrilmiştir.

HERCAİ 5. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Aslanbey konağında resmi nikahlı eş olan Gönül, kocası ve Reyyan’ı gördüğü an beyninden vurulmuşa dönüyor. Annesine isyan eden Gönül beklenmedik kararlar alıyor.Zehre kızını Aslanbeylerin elinden almaya geldiğinde karşısında bir duvarla karşılaşır. Kardeşini korumak isteyen Reyyan büyük üzüntü yaşıyor. Azat sevdiğ kadını korumak için bütün ailesini karşısına alıyor.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hercai son bölümde; Şadoğlu ve Aslanbey konakları diken üstündedir. Reyyan ve Miran’ın nehre atlayıp gözden kayboldukları haberi tüm Mardin’i sarsıyor. Şimdi herkes Miran ve Reyyan’ın ölüp ölmediğini merak ediyor. Kızı Reyyan’ın ölmüş olabileceğini asla kabul etmek istemeyen Hazar, onu bulmaya kararlı!

 Gözünü kırpmadan Reyyan’ın arkasından nehre atlayan Miran ise Reyyan’ı kurtarmayı başarıyor. Şimdi sırada ikisinin birlikte kalabileceği, gözlerden uzak ve güvenli bir yer bulmak var. Herkesin öldüklerini düşünmelerine izin vererek zaman kazanmaya çalışan Miran’ın tek derdi Reyyan’ı korumak.

Ama bilmediği bir şey vardır; Reyyan yaşadığı onca felaketten sonra ne aynı evde kalmak ne de Miran’ın yüzünü görmek istemez. İki aşık mı, iki düşman mı olduklarını belirleyecek seçimi Reyyan yapıyor! Ve Miran’a doğrulttuğu tetiği çekiyor!

Haberin detayını Kaynağından okumak için Hercai 5. bölüm izle! Miran Reyyan'ı koruyor! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ