Haber Detayları

Hercai 7.bölüm izle! Reyyan ile Azat evlenecek mi?

Hercai 7.bölüm izle! Reyyan ile Azat evlenecek mi?

Hercai 7.bölüm izle! Reyyan ile Azat evlenecek mi? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Hercai 7. bölüm izle! Yayınlandığı günden itibaren sosyal medya ve reyting oranında aldığı yüksek sonuçlar sonrasında en çok konuşulan dizi olmayı başaran Hercai 7. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 26 Nisan akşamı Atv ekranlarında saat 20:00'da yayınlanacak yeni bölümde Reyyan, Miran'ın evli olduğunu öğrenmesi sonrasında, Azat'ın kanadı altına mı girecek? İzleyenlerin yeni bölümü izlemek için araştırma yapmaya başladı. İşte Hercai 7. bölüm izle! Reyyan ile Azat evlenecek mi? Detaylar…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Hercai 7.bölüm izle! ATV ekranlarının ve sosyal medyanın en dikkat çekici dizisi olmayı başaran Hercai, 26 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Miran’ın Gönül ile resmi nikahlı evli olduğunu öğrenen Reyyan büyük üzüntü yaşıyor. Azat ile plan yapan Gönül amacına ulaşırken, Miran’ın tepkisi çok sert olacaktır. Reyyan’a evlenme teklifinde bulunan Azat ailesine karşısına alarak sevdiği kadının yanında duruyor. Gönül’ün yeni planı ne? Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Miran’ın isyanı sonrasında, Reyyan’ın gitme konusunda söylediği sözler merak uyandırıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.İşte Hercai 7. bölüm izle! Reyyan ile Azat evlenecek mi? Merak edilen detaylar haberimizde…

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Miran’ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat’ın teklifini kabul ediyor. Bir yandan Miran’ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat’ın kanatlarının altına mı giriyor? Tüm Şadoğlu Konağı’nı karşısına alarak Reyyan’ın elini tutan Azad’ın söyledikleri yüreklere dokunacak!

HERCAİ 7 BÖLÜM ATV TEK PARÇA İZLE

Azat’ın cümleleri Şadoğlu Konağı’nda deprem etkisi yaratıyor! Ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan’ın Azat’a yar olmasını kaldırabilecek mi? Tüm bu olanlardan sonra Miran’ın kendisine döneceğine inanan Gönül’ün şimdiki planları ne? Gönül’ün kan dondurucu planlarını duyan Sultan ne yapacak?

 HERCAİ NE DEMEK?

Hercai kelimesi, hiçbir şeyde kararlı olmayan, bir dalda durmayan, bir işi sonuna değin götürmeyen, aşkta bağlılığı bulunmayan kimseye denilmektedir.

Çok uzun yıllar önce iki kır çiçeği birbirlerine aşık olurlar. Her bahar diğer çiçekler gibi onlarda açıp güneşe merhaba derler. Fakat bir bahar başlangıcı bu çiçeklerden biri diğerine; “biz diğer çiçekler gibi bu bahar açmayalım, kışın ortasında herkesin soğuktan kaçtığı karlı günlerde açalım ki, bütün doğa bize ait olsun” der ve ikisi de o bahar açmamaya karar verirler. Biri açmak için kışın gelmesini ve karın yağmasını beklerken, diğeri o yaz açar. O gün bugündür, karda açan ve sevgilisini bekleyen çiçeğe “Kardelen” sevgilisini yarı yolda bırakan çiçeğe de “Hercai” denilir. İşte bu yüzden hayırsız sevgiliye “Hercai” diye hitap edilir.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Hercai 7.bölüm izle! Reyyan ile Azat evlenecek mi? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ