Haber Detayları

Kadın 58. bölüm izle! 59. Bölüm Fragmanı

Kadın 58. bölüm izle! 59. Bölüm Fragmanı

Kadın 58. bölüm izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 16 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde, kardeşinin yardımıyla hapishaneden çıkan Arif ilk iş olarak Bahar’ın yanına gitmek istiyor. Karısını kıskanan Sarp ise çocukları almak için gittiği okulda Arif’i görünce neye uğradığını şaşırıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 58. bölüm izle! Sarp ile Arif kavga ediyor! Detaylar… Kadın 58. bölüm izle! 59. Bölüm Fragmanı haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kadın 58. bölüm izle! Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Kadın nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00’da izleyicilerin karşısına çıkacak. Bahar ve çocuklar artık normal hayatlarına dönmek için adımlarını atmaya başlıyor. Sarp ise ailesinin yanında kalmak için elinden geleni yapıyor. Nezir’in adamının Bahar’a yolladığı paketi Sarp’a açtırmaya çalışan Şirin ise kötülük yapmaya devam ediyor. 16 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde, Sarp ile Arif arasında yaşanan gerilim dolu dakikalar izleyenleri soluksuz şekilde ekranlara kilitleyecek. Emre ise Ceyda’nın oğlunun kendi oğlu olabileceği ihtimalinin peşine düşüyor. Kadın 58. yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 58. bölüm izle! Sarp ile Arif kavga ediyor! Merak edilen detaylar haberimizde…

KADIN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar’a kavuşan Arif’e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir. Ceyda’nın Bahar’a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda’ya büyük bir rest çeker. Bir anne olarak artık çocuklarının üzülmesini ve birilerinin onları üzmesini istememektedir. Nezir’in onları neden serbest bıraktığına anlam veremeyen Sarp, hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam edebilecektir.

KADIN 58. BÖLÜM İZLE!

Hatice, Şirin’in Emre ile birlikte değiştiğini düşünse de Enver buna asla inanmaz. Emre, Şirin’i gerçekten değiştirmiş olabilir mi? Yoksa Şirin, Sarp’ı gördükten sonra eski takıntılı günlere geri dönecek mi?

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hapisten kurtulan Arif bir an önce Bahar’ın yanına gitmek ister. Kısmet ise Arif’in bu heyecanını hisseder ve bu konuda abisine yardımcı olur. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar’a kavuşan Arif’e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir. Ceyda’nın Bahar’a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda’ya büyük bir rest çeker. Bir anne olarak artık çocuklarının üzülmesini ve birilerinin onları üzmesini istememektedir. Nezir’in onları neden serbest bıraktığına anlam veremeyen Sarp, hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam edebilecektir.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Kadın 58. bölüm izle! 59. Bölüm Fragmanı TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ