Haber Detayları

Kadın 60. bölüm izle! Bahar Sarp'ı mı seçiyor?

Kadın 60. bölüm izle! Bahar Sarp'ı mı seçiyor?

Kadın 60. bölüm izle! Bahar Sarp'ı mı seçiyor? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Kadın 60. bölüm izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, bu akşam yeni bölümüyle bu akşam izleyenlerin karşısına çıkacak. 30 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Sarp, Bahar ile Arif arasında yaşanan olumsuz durumdan mutlu oluyor. Arif ise Bahar'ın aldığı karar sonrasında büyük üzüntü ve sinir duyuyor. Dizinin yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 60. bölüm izle! Bahar Sarp'ı mı seçiyor? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kadın 60. bölüm izle! Fox TV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi Kadın, yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Bahar ile Sarp’ın çocukları ile beraber yaşamaları sonrasında Arif çılgına dönüyor. 30 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Arif, Bahar’a Sarp ile kendisi arasında tercih yapması gerektiğini söylüyor. Bahar’ın söyledikleri karşısında büyük üzüntü yaşayan Arif neye uğradığını şaşırıyor. Sarp olanları duyunca, büyük mutluluk yaşıyor. Hatice ile Enver, Şirin’in Sarp’a yeniden ilgi duyma ihtimalinden korkmaya başlıyor. Nisan ile Doruk babalarının yanlarında olmasından dolayı büyük mutlu olmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 60. bölüm izle! Bahar Sarp’ı mı seçiyor? Merak edilen detaylar haberimizde… 

KADIN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fox TV’nin sevilen dizisi Kadın’ın 30 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek olan 60. yeni bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşanacak.

KADIN 60 BÖLÜM İZLE

Nezir’in tutsaklığından kurtulan Sarp ve Bahar artık gelecek için yeni planlar yapıyor. Birlikte çay bahçesine giden Sarp ve Bahar arasında sıcak rüzgarlar esiyor. Sarp, Bahar’a ‘Bırak bu inadı. Yeniden aile olalım’ sözleri dikkat çekiyor. Bahar’ın Arif’le ilişkisinin bittiğini söylemesi üzerine Sarp rahat bir nefes alıyor.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadın’ın son bölümünde Sarp ile aynı evde yaşamaya başlayan Bahar, yeniden bir aile gibi hissetmenin mutluluğunu yaşadı. Diğer yandan Arif ise Bahar’a rest çekti ve bir tercih yapmasını istedi. Pırıl ise Sarp ve Bahar’ı birlikte görünce sinir krizi geçirdi. Finalde ise Pırıl, Şirin ve Sarp’ın birlikte çekilen fotoğraflarını Bahar’a gönderdi.

Emre’nin Şirin’in umurunda olmadığını öğrenen İdil, elindeki tek kozu da kaybettiğini düşünmektedir. Şirin’den ihtiyacı olan parayı almak için başka yollara başvurur. Şirin ise Ceyda’nın oğlunun Emre’den olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Ceyda’nın yanında alır. Şirin’in bunu nereden öğrendiğini anlayamayan ve darmadağın olan Ceyda’nın bu durum karşısında suçlayacağı tek bir isim vardır: Bahar.

Ceyda’dan Bahar ve Sarp’ın aynı evde yaşadığını öğrenen Arif, sinirlerine hakim olamaz. Bu kez Bahar’ı asla affetmemekte de kararlıdır. Her şeyi Bahar ile açık açık konuştuğu zaman ise Bahar’dan şok bir cevap alacaktır. Artık bir karar vermek zorunda kalan Bahar, onu çok seven ve her şeye rağmen yanında olan Arif’i mi, yoksa yıllardır hasretini çektiği ve öldü sandığı çocuklarının babasını mı seçecektir?

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kadın 60. bölüm izle! Bahar Sarp'ı mı seçiyor? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ