Haber Detayları

Kadın 62. bölüm izle! Sarp apartmandan gidecek mi?

Kadın 62. bölüm izle! Sarp apartmandan gidecek mi?

Kadın 62. bölüm izle! Sarp apartmandan gidecek mi? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Kadın 62. bölüm izle! FOX TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerin karşısına çıkacak. 14 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümünde, Arif ile Bahar'ın arası Sarp yüzünden bir kez daha geriliyor. Sarp ile Arif'in boğaz boğaza geldiği anlarda babası araya giriyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 62. bölüm izle! Sarp apartmandan gidecek mi? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kadın 62. bölüm izle! Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Kadın, bu akşam FOX TV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Arif’in Sarp’ın kendisini kandırarak evi tuttuğunu kabullenemiyor. Bahar ise Arif ile konuşmaya geldiğinde beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor. Emre oğlunun olduğu şokunu üstünden atamıyor. Arif ile Sarp’ın kavga etmesini araya giren babası engelliyor. Bahar, Arif’i mi seviyor? Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.Şirin hain planlarını devreye sokarak ailesini zor durumda bırakmaya devam ediyor. İşte Kadın 62. bölüm izle! Sarp apartmandan gidecek mi? Merak edilen detaylar haberimizde…

KADIN 61. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, kocası olarak Sarp’ı affedemese de çocuklarının babası olarak affediyor. Sarp’ın birçok konuda suçsuzluğuna inandığını da söylüyor. Ancak bu kadar çabuk evlenmesini kabullenemiyor. Bahar ile Sarp arasındaki buzlar böylece erimeye başlıyor. Arif ile Bahar arasına ise yeni tavırlar yeni sözler yeni olaylar giriyor. Sarp, çocuklarına ve Bahar’a daha yakın olabilmek için Münir’İ mahalleye gönderiyor. Münir mahallede kiralık daire arıyor ve Arif’e gidiyor. Münir iki çocuğu ile bir adamın kalabileceği yer isterken Arif, Bahar’ın oturduğu apartmanı işaret ediyor.

KADIN 62 BÖLÜM İZLE

Sarp çocukları okula bırakmak hem de yeni evini göstermek için Baharlara gidiyor. oruk ve Nisan babalarını kapıda karşılıyor ve Sarp onları yeni evlerine götüreceğini söylüyor. Çocuklar heyecanla evden çıkarken, Bahar camdan ona seslenen Ceyda ile konuşuyor. Arif de onları dinliyor. Bahar çocukları okula babalarının götüreceğini söylüyor. Ancak halen apartmandan çıkmamalarına endişeleniyor. O sırada Sarp ve çocuklar Bahar’ın üst katındaki daireden cama çıkıyorlar. Nisan ve Doruk sevinçle annelerine seslenirken Sarp, Arif’e imalı bir bakış atıyor. Yeni kiracının Sarp olduğunu öğrenen Arif ise büyük bir şok yaşıyor. Bahar da bu duruma seviniyor. Çünkü çocuklarının mutluluğunu kendi mutluluğunun önünde tutuyor.

Bahar ve Sarp çocuklarla beraber Hatice’lere yemeğe gidiyor. Masada bir kamp konusu açılıyor. Doruk ve Nisan babaları ile kamp planı yapıyorlar. Bahar’ın da onlarla gelmesini istiyorlar ama Bhar bu fikre yanaşmıyor. Şirin kendini öne atarak ‘ben gelirim’ diyor. Masada herkes buz kesiyor ve Bahar’ın sinirleri bir kez daha alt üst oluyor. Enver, Şirin’i susturuyor. Bahar çocukları odalarına gönderiyor ve Hatice, Enver, Sarp Ve Şirin’i toplayarak yalansız bir şekilde tüm olanları konuşmak istiyor. Sarp, Şirin için ‘benim için öylesine bir kızdı’ diye söze giriyor. Şirin bu sözleri gülerek karşılıyor. Bahar da hemen konuyu fotoğraf mezvzusuna getiriyor. Tabi Şirin yine rahat durmuyor ve Sarp ‘bilmiyorum’ derken, Şirin ‘ben de öteki fotoğraflar zannettim aklım çıktı’ diyor. Sarp donup kalırken Bahar öteki fotoğrafların ne oldığunu öğrenmek istiyor.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kadın 62. bölüm izle! Sarp apartmandan gidecek mi? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ